Kurs dla rad nadzorczych po raz drugi tego lata

Rozpoczęliśmy rekrutację uczestników do 255. edycji kursu dla kandydatów na członków RN. Pierwsze zajęcia odbędą się w ostatnim dniu sierpnia. To już druga tegoroczna wakacyjna edycja – właśnie trwa lipcowe szkolenie.

Program i struktura poszczególnych sesji wakacyjnych edycji są takie same jak standardowych i są w pełni zgodne z wymaganiami Ministerstwa Skarbu Państwa. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy specjaliści, z wieloletnią praktyką w kształceniu najwyższej kadry menedżerskiej. Nasz kurs od lat jest ceniony za solidne przygotowanie kandydatów do egzaminu. Dobrą i sprawdzoną pomocą jest dla nich e-repetyturium. To pełny zestaw testów edukacyjnych i egzaminacyjnych oraz materiałów – narzędzie do samodzielnej weryfikacji wiedzy z podstawowych zagadnień corporate governance.

Program kursu obejmuje pięć weekendowych sesji. Ich terminy to: 31.08-01.09, 06-08.09, 13-14.09, 28-29.09 i 11-13.10. Serdecznie polecamy. Więcej o programie tu.

Kurs odbywa się w prestiżowym Centrum Sienna, położonym w samym sercu stolicy, u zbiegu Żelaznej, Twardej i Siennej. Wszystkie sale są tu klimatyzowane, z inteligentnym sterowaniem, dostępem do światła dziennego oraz pełnym wyposażeniem w sprzęt mulitimedialny. A w eleganckim foyer – zawsze bardzo dobra kawa.

Powrót...