Kursy Szkoły Coachingu NMC dla studentów z 25-procentowym rabatem

Instytut przygotował specjalną ofertę cenową dla studentów na kursy oferowane w ramach Szkoły Coachingu Noble Manhattan Coaching.  Z rabatu mogą skorzystać studenci studiów I i II stopnia, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. Dokumentem uprawniającym do rabatu jest legitymacja studencka.

Mimo coraz trudniejszego rynku pracy, zdobycie kwalifikacji coachingowych, potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami, zwiększa szanse młodych ludzi na znalezienie zatrudnienia. „Bardzo często spotykam się ze studentami, którzy chcieliby po prostu zostać coachami lub widzą w coachingu szansę na rozwój osobisty oraz pragną zapewnić sobie dobry start w życiu zawodowe –  mówi Marcin Reutt, Menedżer Rozwoju ds. Szkoły Coachingu NMC. – Szukają dla siebie dobrej szkoły, ze sprawdzonym programem, która w pełni przygotuje ich do pełnienia roli coacha na rynku. Dużą przeszkodą dla nich w podjęciu decyzji o udziale w takim kursie, są jego koszta. Dlatego Instytut postanowił wyjść naprzeciw studentom, kierując tylko do nich tę atrakcyjną ofertę. Dotyczy ona wszystkich kursów coachingowych, realizowanych wspólnie z NMC.”

Dodatkowo, studenci, jak i pozostali uczestnicy, mogą skorzystać z dogodnego systemu ratalnego w opłacie kosztów udziału w wybranych kursach.

Więcej informacji na stronie: www.noblemanhattan.pl

Powrót...