Kursy z coachingu w IBD Business School. Najbliższe terminy

Kursy z coachingu w IBD Business School

Oferta Szkoły Coachingu IBD-NMC, którą prowadzą wspólnie IBD Business School i Noble Manhattan Coaching, obejmuje pełen wachlarz kursów z coachingu i warsztatów coachingowych. Adresujemy je zarówno do osób początkujących, jak i tych, które już pracują jako coachowie, ale chciałyby podnieść swoje kwalifikacje w zakresie coachingu. Kursy z coachingu na wszystkich poziomach prowadzą najlepsi polscy i zagraniczni coachowie i mentorzy.

Zobacz najbliższe terminy

 

kursy z coachingu

Zobacz, jakie kursy z coachingu prowadzi Szkoła Coachingu IBD-NMC

(Klikając w wybrany wyżej program można od razu zgłosić online swój udział w kursie.)

Dlaczego warto uczyć się coachingu w IBD Business School?

  • Wszystkie programy obejmuje międzynarodowa certyfikacja. IBD Business School opracowała je wspólnie z Noble Manhattan Coaching.
  • Coachowie, którzy prowadzą zajęcia, to najwyższa klasa w Polsce i na świecie.
  • Zapewniamy odpowiednie warunki organizacji zajęć coachingowych (w tym m.in. w Green Park Conference Centre, położonym w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim).
  • Oferowane programy charakteryzuje programowa kompleksowość i metodyczna komplementarność.
  • Przyszli coachowie w usystematyzowany sposób mogą zaplanować swoją indywidualną ścieżkę rozwoju i konsekwentnie ją realizować pod okiem najlepszych specjalistów.

Podczas zajęć w ramach kursów z coachingu

W ciągu blisko dziesięciu lat oferta certyfikowanych kursów coachingowych IBD Business School zyskała duże uznanie na rynku szkoleniowym, a w szczególności w zakresie profesjonalnego kształcenia coachów. Większość dotychczasowych absolwentów zaczynała od podstawowego kursu – Coaching Fundamentals Certificate, by następnie rozwijać swój warsztat i doskonalić umiejętności na kursach zaawansowanych, w tym w szczególności uczestnicząc Practitioner Coach Diploma.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty coachingowej. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc lub pisząc do nas (tel. (22) 768 20 22 lub 695 330 033, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Ważne linki:

Szkoła Coachingu IBD-NMC

Pełny kalendarz szkoleń otwartych IBD

Green Park Conference Centre

Powrót...