Kursy z coachingu. Sprawdź najbliższe terminy

Kursy z coachingu w IBD Business School

Oferta Szkoły Coachingu IBD-NMC, którą prowadzą wspólnie IBD Business School i Noble Manhattan Coaching, obejmuje pełen wachlarz kursów z coachingu i warsztatów coachingowych. Adresujemy je zarówno do osób początkujących, jak i tych, które już pracują jako coachowie, ale chciałyby podnieść swoje kwalifikacje w zakresie coachingu. Kursy z coachingu prowadzą najlepsi polscy i zagraniczni coachowie i mentorzy.

Zobacz najbliższe terminy

kursy z coachingu

Zobacz, jakie kursy z coachingu prowadzi Szkoła Coachingu IBD-NMC

(Klikając w wybrany wyżej program można od razu zgłosić online swój udział w kursie.)

Dlaczego warto uczyć się coachingu w IBD Business School?

Krótko mówiąc dlatego, że:

  • Wszystkie programy obejmuje międzynarodowa certyfikacja. IBD Business School opracowała je wspólnie z Noble Manhattan Coaching.
  • Prowadzący zajęcia to cenieni coachowie z wieloletnią praktyką w Polsce i na świecie.
  • Oferowane programy charakteryzuje programowa kompleksowość i metodyczna komplementarność.
  • Przyszli coachowie w usystematyzowany, kompleksowy sposób mogą zaplanować swoją indywidualną ścieżkę rozwoju i konsekwentnie ją realizować pod okiem najlepszych specjalistów.

W ciągu ponad dziesięciu lat oferta certyfikowanych kursów coachingowych IBD Business School i Noble Manhattan Coaching zyskała duże uznanie na rynku szkoleniowym, a w szczególności w zakresie profesjonalnego kształcenia coachów. Większość dotychczasowych absolwentów, a jest ich już całkiem sporo grono, zaczynała od podstawowego kursu – Coaching Fundamentals Certificate. A następnie rozwijała swój warsztat i doskonaliła umiejętności na kursach zaawansowanych, w tym miedzy innymi uczestnicząc w kursie Practitioner Coach Diploma.

Z pełnym przekonaniem polecamy nasze kursy z coachingu. Zapraszamy do skorzystania z oferty coachingowej IBD Business School. Szczegółowe informacje zawsze można uzyskać, dzwoniąc lub pisząc do nas (tel. 695 330 033, 695 119 911, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Ważne linki:

Szkoła Coachingu IBD-NMC

Pełny kalendarz szkoleń otwartych IBD

 

Powrót...