Media & Marketing Polska patronem programu AME

IBD Business School do swojej szkoleniowej oferty z marketingu włączyła nowy program – Advanced Marketing Expedition (AME), realizowany we współpracy z agencją mediową roku 2016 MEC i pod patronatem „Media & Marketing Polska”.  Wydawcą magazynu jest VFP Communications, mającej w swoim portfolio także czasopisma „Handel” i „Food Service”.

„Media i Marketing Polska” jest poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Stanowi bogate źródło wiedzy i inspiracji dla marketerów oraz aktualnych informacji na temat nowych produktów, systemów dystrybucji, innowacji marketingowych, działań promocyjnych oraz różnych technik sprzedaży. W miesięczniku „Media i Marketing Polska”, na portalu mmponline.pl oraz w codziennym, internetowym serwisie branżowym MMP24 można znaleźć najbardziej aktualne oraz istotne informacje o agencjach reklamowych, ich klientach, nowych kampaniach i przetargach, jak i wiele przydatnych publikacji z obszaru marketingu. Dotychczas w ramach patronatu nad programem AME magazyn „Media & Marketing Polska” opublikował m.in. film promocyjny o szkoleniu oraz artykuł „Marketing doświadczeń w budowaniu strategii marki i firmy”, autorstwa dr Katarzyny Dziewanowskiej, dr Agnieszki Kasprzak i Katarzyny Ładniak-Grońskiej, prowadzących wybrane sesje programu Advanced Marketing Expedition. Zapraszamy do lektury zarówno powyższych publikacji, jak i całego magazynu.

Polecamy z pełnym przekonaniem udział w programie Advanced Marketing Expedition jako atrakcyjną propozycję dla doświadczonych menedżerów marketingu, nieustannie poszukujących inspiracji i nowych, oryginalnych sposobów na przekonanie potencjalnych konsumentów do swojej oferty. Program prowadzi znakomite grono ekspertów-praktyków biznesu i marketingu, agencji MEC, jak  i ekspertów z IBD Business School, Uniwersytetu Warszawskiego i in. Dodatkowe atuty programu to: możliwość wyboru części tematów sesji w zależności od zainteresowań uczestników, praca nad realnymi problemami z własnej praktyki zawodowej oraz praktyczne narzędzia do zastosowania w pracy, jak i networking uczestników, nawiązanie nowych kontaktów. Czekają na Państwa ciekawe doświadczenia podczas nietypowej marketingowej podróży  (szczegółowe informacje i zgłoszenia udziału w programie).

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej Biblioteki. Znajdą tu Państwo wiele interesujących artykułów nie tylko z marketingu, ale także z zarządzania, HR , coachingu i in.

Powrót...