Międzynarodowa Konferencja i Targi Coachingu

Termin i lokalizacja Warszawa, 21.03.2017 - 22.03.2017

Wydarzenie, organizowane przez  International Coach Federation Polska, odbędzie się pod hasłem „Rozwijaj biznes i życie z coachingiem” 21-22 marca 2017 roku w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.

 

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm związanych z branżą coachingową. A na konferencji gościć będą światowej klasy eksperci z pogranicza nauki, psychologii, biznesu oraz coachingu. Osoby, które przyciągają tłumy, dzięki swoim dokonaniom, wiedzy i charyzmie.

Udział w targach jest bezpłatny. W przypadku konferencji dostępnych jest kilka rodzajów biletów.

IBD Business School będzie wystawcą na targach. Serdecznie zapraszamy. Oferujemy specjalną zniżkę dla naszych sympatyków i znajomych.

Odwiedź nas na Targach i Konferencji. Kupując bilet, wpisz kod rabatowy:

NobleManhattanCoaching20%
IBDBusinessSchool20%

Otrzymasz 20% RABATU!

Więcej informacji na temat prelegentów, programu i zakupu biletów na stronie wydarzenia: http://icf.org.pl/international-coaching-expo-and-conference/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi