Międzynarodowe warsztaty z coachingu. Po Teneryfie – Bułgaria i Rumunia

Termin i lokalizacja Teneryfa, 02.11.2017 - 05.11.2017

W listopadzie br. odbyła się kolejna międzynarodowa edycja kursów coachingu Noble Manhattan Coaching – tym razem na słonecznej Teneryfie. Kolejne odbędą się w w Bułgarii i Rumunii.

W wyjątkowych okolicznościach przyrody przyszli coachowie Noble Manhattan Coaching aktywnie pracowali nad budowaniem swoich umiejętności coachingowych. Tegoroczna edycja zgromadziła uczestników z ponad 12 krajów m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rumunii, Bułgarii, Niemiec, Szwajcarii. Po raz pierwszy pojawili się także studenci ze Stanów Zjednoczonych z racji zawarcia nowego partnerstwa i intensywnego rozwoju szkoły Noble Manhattan Coaching.

Podczas pobytu w pięknie położonym hotelu uczestnicy brali udział w następujących warsztatach: Elegant NLP Coaching Course, Practitioner Coach Diploma oraz Executive & Corporate Coach Diploma. Zajęcia prowadzili: Gerard O’donovan, David Miskimin, Di Mc’Lanachan, Olaf Żylicz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi