Najbliższe edycje HRBP i CFC

W październiku w Centrum Sienna w Warszawie rozpoczną się kolejne edycje dwóch zaawansowanych programów: Certified HR Business Partner (HRBP), 18 października, i Coaching Fundamentals Certificate (CFC), tydzień później. Oba są certyfikowane i cieszą się sporym zainteresowaniem, głównie, jak się wydaje, ze względu na swoje praktyczne zawodowe ukierunkowanie.

Program HRBP  to 112 godzin warsztatów, podczas których uczestnicy  – w formie praktycznych ćwiczeń – uczą się od najlepszych poszukiwanego zawodu HR Biznes Partnera. A w szczególności uczą się rozumieć, na czym polega partnerska rola  HR-owca w strategicznym zarządzaniu firmą, kształcą kluczowe kompetencje, ćwiczą się w praktycznym stosowaniu nowoczesnych narzędzi HR.

Z kolei CFC, oferowany przez Szkołę Noble Manhattan Coaching, to program skoncentrowany na intensywnej nauce budowania własnego warsztatu coacha i kształceniu profesjonalnych kwalifikacji, które są podstawą w wykonywaniu tego zawodu. Stanowią też dobry początek dalszego rozwoju umiejętności coachingowych, np. w ramach Practitioner Coach Diploma.

Szczegółowe informacje o tematyce poszczególnych sesji, prowadzących i zgłoszenie udziału:

Serdecznie zapraszamy. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Powrót...