Narzędziownia HR

Termin i lokalizacja Katowice, 21.05.2015 - 21.05.2015

Dzisiejsze działy HR coraz częściej stają się strategicznym partnerem w biznesie. Wykonują specjalistyczne, często bardzo zaawansowane zadania, które pozwalają firmie i jej pracownikom dobrze funkcjonować. Aktualnie departamenty HR, zajmujące się nie tylko sprawami kadrowo-płacowymi, ale także rekrutacją najlepszych pracowników, ich rozwojem, motywacją, poszukują nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, które pomogą im w codziennej pracy. Pracownicy HR zgłaszają zapotrzebowanie na rozwiązania technologiczne i narzędziowe, które pomogą między innymi optymalizować procesy płacowe, zarządzać świadczeniami pracowniczymi, rekrutacją pracowników, ich oceną, szkoleniami, rozwojem i motywacją. Nowoczesne rozwiązania oraz informatyzacja działów HR prowadzą do optymalizacji działań całej firmy, przynoszą oszczędności i zwiększają efektywność procesów zachodzących w organizacji.

Konferencja „Narzędziownia HR” jest odpowiedzią na potrzebę poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, zarówno z małych, średnich, jak i dużych firm.

Spotkanie podzielone jest na 2 części. Podczas pierwszej wszyscy uczestnicy wezmą udział w prelekcjach uznanych w środowisku HR ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań, aktualnych trendów dla HR. Po lunchu uczestnicy konferencji będą brali udział w wybranych przez siebie prelekcjach spośród 3 zaproponowanych ścieżek: Rekrutacja i Talenty, HR i Biznes, Rozwój i Motywacja. W tej części spotkania swoje produkty i rozwiązania zaprezentują kluczowe firmy świadczące usługi dla HR.

Prelegentką w ścieżce „Rekrutacja i talenty” będzie dr Anna Bugalska, Dyrektor Działu Doradztwa i Badań Organizacyjnych w IBD Business School. Temat wystąpienia to: Narzędzia rekrutacyjne w dobie ciągłej zmiany kompetencji. A IBD jest partnerem Studia Wiedzy – organizatora konferencji.

Do udziału w konferencji zapraszamy kadrę zarządzającą, odpowiedzialną za procesy związane z HR, wybór i wdrażanie rozwiązań, narzędzi oraz systemów informatycznych i administracyjnych, w szczególności:

  • Prezesów, Właścicieli, Dyrektorów Zarządzających
  • Dyrektorów Personalnych, HR Managerów, HR Business Partnerów
  • Dyrektorów i Managerów ds. rozwoju, szkoleń
  • Dyrektorów i Managerów ds. operacyjnych
  • Dyrektorów i Kierowników ds. administracyjnych
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi