Noble Manhattan Coaching święci triumfy!

Wieloletni partner IBD Business School w realizacji programów coachingowych z międzynarodową certyfikacją i programu Executive MBA, Noble Manhattan Coaching z Wielkiej Brytanii, otrzymał prestiżową nagrodę the Best Global Coach Training Company – Poland, przyznawaną przez International Markets Monthy Magazine w ramach Emerging Markets Awards. Są one przyznawane corocznie tym międzynarodowym firmom, których działalność w krajach o gospodarkach wschodzących wydatnie przyczynia się do rozwoju tych gospodarek i osiągania przez nie wysokich standardów międzynarodowych.

Przyznanie w tym roku nagrody Emerging Markets szkole Noble Manhattan Coaching, to dowód na głębokie zaangażowanie NMC w działalność edukacyjną w Polsce i silną pozycję szkoły w naszym kraju, która to pozycja została zbudowana we współpracy z IBD Business School. Noble Manhattan Coaching współpracuje z IBD Business School od 2011. IBD jest wyłącznym partnerem NMC na terenie Polski, Ukrainy i Białorusi.

Dwa tygodnie wcześniej szkoła Noble Manhattan Coaching została wyróżniona inną nagrodą: 2017 Business Excellence Award, przyznaną przez Acquisition International (AI) w kategorii  „Best for Life and Corporate Coaching Training”. Ta nagroda z kolei przyznawana jest w uznaniu dla wyjątkowych osiągnięć pionierskich organizacji wyróżniających się kreatywnością, zaangażowaniem i silnym przywództwem.

 

 

Serdecznie gratulujemy szkole NMC i osobiście jej szefowi Gerardowi O’Donovanowi tych cennych nagród oraz życzymy wielu nowych sukcesów w działalności edukacyjnej. Jest nam niezmiernie miło, że od wielu lat mamy prawdziwą przyjemność współpracowania z tak cenioną na świecie organizacją coachingową.

 

Powrót...