Nowoczesna i skuteczna rekrutacja. II edycja HR FACTOR

Termin i lokalizacja Warszawa, 20.03.2013 - 20.03.2017

HRNews po raz drugi zaprasza osoby zarządzające zespołami, a więc prezesów i właścicieli, dyrektorów personalnych, menedżerów i specjalistów HR do udziału w spotkaniu pod nazwą HRFACTOR. Głównym tematem II edycji będzie rekrutacja. Spotkanie, składające się z seminarium oraz części warsztatowej, odbędzie się 20 marca 2013 r. w Lord Hotel & Conference Center w Warszawie.

Tematyka spotkania została zaprojektowana na podstawie pogłębionych analiz, przeprowadzonych przy współpracy z kilkutysięczną grupą HR-owców z całej Polski. Spotkanie jest również odpowiedzią na zapotrzebowanie i chęć dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji uczestników I edycji HR FACTOR.

W ramach seminarium będą omówione kosztowe i bezkosztowe działania w procesie rekrutacji, zmieniające się preferencje kandydatów, nowe trendy rekrutacyjne (grywalizacja), social media w rekrutacji.

Podczas warsztatów uczestnicy nabędą umiejętności z zakresu: Assessment Center, pozyskiwania talentów z rynku oraz wdrażania/adaptowania nowo zrekrutowanego pracownika (New Employee Orientation).

Miejsce: Lord Hotel & Conference Center – Al. Krakowska 218, Warszawa

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi