Nowości programowe IBD Business School na jesień 2016

Dla tych, którzy dobrze wiedzą, czym jest praktyka biznesu i co w niej jest decydujące, a co bywa barierą, przygotowaliśmy nowy pakiet zaawansowanych programów dla doświadczonych menedżerów. Ich wspólnym mianownikiem jest pokazanie – głównie na studiach przypadków, a więc na analizie biznesowej rzeczywistości – gdzie tkwią rezerwy, jakie korzyści daje umiejętność krytycznej refleksji, jak szukać nowych możliwości i wsłuchiwać się w aktualne trendy. Także, jak zmienić swój styl zarządzania i twórczo korzystać z różnych inspiracji, by kierując ludźmi w całej firmie, dziale czy zespole projektowym móc przekonać ich do swojej strategii działania.

Nowe programy z zakresu strategii i zarządzania oraz marketingu:

  • IBD Advanced Management Program (IBD AMP)
  • Business Strategy for HR Directors (BS HRD)
  • Building Company Growth through Innovation (BCGI)
  • Advanced Marketing Expedition (AME)

 

Partnerem programu Advanced Marketing Expedition jest znana i ceniona agencja MEC.

Nowe programy, co ważne, to autorskie propozycje doświadczonych praktyków, bardzo dobrze rozumiejących zmienną naturę dzisiejszego biznesu. W ich zawodowych biografiach są realizacje dużych i złożonych projektów, często o międzynarodowym zasięgu lub wdrożenia innowacyjnych idei, rozwiązań czy produktów.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z tematyką i metodyką nowych programów, a także tych, które mają już ugruntowaną markę na rynku szkoleniowym, i zgłoszenie udziału już dziś.

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe

Powrót...