Nowy program MBA dla polskiej kadry zarządzającej

Z myślą o polskim biznesie IBD Business School przygotowała unikalny na polskim rynku program MBA w języku polskim. Jest on przeznaczony dla właścicieli, sukcesorów i top managementu polskich firm – dużych, średnich i małych. Program IBD MBA główny nacisk kładzie na potrzeby rozwojowe osób, które wyróżniają się inwencją, aktywnością biznesową i są gotowe do dzielenia się swoją praktyczną wiedzą z gronem innych doświadczonych menedżerów.

Wiedza, kwalifikacje i umiejętności, jakie słuchacze nabędą podczas zajęć, a także dzięki wymianie doświadczeń w gronie ludzi o podobnym charakterze pracy, pozwolą im nie tylko usprawnić procesy zarządcze w firmie, ale przede wszystkim dostrzec nowe szanse i możliwości rozwoju – zarówno w kraju, jak i na rynkach zewnętrznych.

IBD MBA to dwuletni 18-modułowy program, realizowany w formie comiesięcznych zajęć stacjonarnych, z wykorzystaniem platformy e-learningowej. Wśród wykładowców – polscy i zagraniczni eksperci, w tym od wielu lat związani z IBD, wybrani ze względu na swoją szeroką wiedzę w danej dziedzinie, doświadczenie w zarządzaniu oraz umiejętność prowadzenia zajęć dydaktycznych w angażujący, praktyczny i skuteczny sposób.

Jednym z dodatkowych, niezaprzeczalnych atutów programu IBD MBA jest miejsce, gdzie odbywają sie zajęcia – kampus Szkoły w Serocku „Green Park Conference Centre”, przepięknie położony na skarpie Zalewu Zegrzyńskiego. To niecałe 40 km od Warszawy. Kampus jest doskonałym miejscem i na naukę, i na odpoczynek w wolnych chwilach. A zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd do kampusu są wliczone w cenę programu.

Zobacz więcej: Studia MBA po polsku

 

Powrót...