Nowy test osobowości

Instytut Rozwoju Biznesu i Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego wydały podręcznik do nowego narzędzia badawczego – Testu Intentio Consensio (TIC).

Zakup testu jest możliwy zarówno w Pracowni, jak i Instytucie. Badanie odbywa się w sposób elektroniczny – na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie internetowej lub w wersji papier-ołówek.

Istnieje także możliwość zakupu podręcznika do testu w księgarni Pracowni Testów Psychologicznych (http://www.practest.com.pl/) oraz wzięcia udziału w szkoleniu na temat testu, prowadzonym przez trenerów i konsultantów Instytutu Rozwoju Biznesu.

Test Intentio Consensio to innowacyjne narzędzie autorstwa dr. Victora Wekselberga, służące do pomiaru dwóch cech osobowości, które wpływają na jakość wykonywanej pracy. Mierzy gotowość do wkładania wysiłku w pracę i  gotowość do współpracy. Jest narzędziem bardzo dobrze sprawdzającym się szczególnie w badaniu potencjału menedżerów i pracowników.

Więcej na temat Testu Intentio Consensio, a także innych narzędzi badawczych stosowanych przez Instytut można przeczytać na naszej   stronie w dziale Doradztwo i Badania http://www.ibd.pl/doradztwo-i-badania/.

Powrót...