Odbierz prezent z okazji pięciolecia NewConnect

W „Przewodniku na 5-lecie NewConnect”, którego Instytut jest patronem merytorycznym, znajdują się szczegółowe profile 410 spółek, aktualne i historyczne wyniki finansowe, statystyki pięciu lat funkcjonowania rynku, komentarze, artykuły i opracowania analityków. 30 sierpnia minęło pięć lat od powstania rynku NewConnect. Z tej okazji redakcja portalu NewConnect.info we współpracy z Grupą Trinity przygotowała specjalną publikację podsumowującą dotychczasową historię rynku: Przewodnik na 5-lecie NewConnect”. Publikację można bezpłatnie pobrać pod adresem www.NewConnect.info/przewodnik.

„Przewodnik na 5-lecie NewConnect”  to najobszerniejsze na rynku kompendium wiedzy o małym parkiecie. W publikacji znalazły się:

  • profile 410 spółek (notowanych na 30 sierpnia), zawierające informacje o działalności i akcjonariacie, statystyki notowań oraz aktualne i historyczne wyniki finansowe,
  • statystyki pięciu lat funkcjonowania rynku i artykuły analityczne,
  • ciekawe opracowania publicystyczne, wykorzystujące m.in. wyniki ankiety przeprowadzonej wśród zarządów spółek, autoryzowanych doradców i inwestorów,
  • materiały informacyjne przybliżające zasady funkcjonowania rynku.

„Przewodnik” jest efektem naszej wielomiesięcznej pracy i prezentem dla wszystkich zainteresowanych małym parkietem. NewConnect to dzisiaj już ponad 410 spółek o łącznej kapitalizacji przekraczającej 9 mld zł. To 432 debiuty w ciągu pięciu lat, 17 przejść na główny parkiet i 5 upadłości. NewConnect to szansa na duży zysk, ale także ryzyko sporej straty. Dla jednych giełdowy śmietnik, dla innych – wylęgarnia przyszłych potentatów giełdowych. Jedno jest pewne – NewConnect budzi spore kontrowersje i przyciąga uwagę inwestorów. Dlaczego? Na to pytanie (i wiele innych) próbuje na swoich 900 stronach odpowiedzieć nasza publikacja – mówi Justyna Niedzielska, Redaktor Naczelna NewConnect.info.

Powrót...