Oferta świąteczna dla firm. Spotkajmy się w Green Parku w Serocku

Zapraszamy firmy do organizacji spotkań wigilijno-świątecznych dla pracowników w Green Park Conference Centre w Serocku. Nasz ośrodek, położony nad Zalewem Zegrzyńskim, jest wyjątkowym miejscem  na takie szczególne okazje. Oferta świąteczna Green Parku to: znakomita kuchnia, profesjonalna obsługa, magiczne zielone otoczenie przez okrągły rok.

Dlaczego warto spotkać się w świątecznym nastroju właśnie u nas? Gdyż tradycyjnie już zapewniamy:

  • wyborne menu w kilku wariantach do wyboru,
  • kameralną, niepowtarzalną atmosferę,
  • obsługę, która dyskretnie i fachowo dba o każdego gościa i każdy szczegół przyjęcia,
  • duży, bezpłatny parking,
  • możliwość organizacji dodatkowych świątecznych atrakcji.

Nasza oferta świąteczna pozwala na indywidualne dopasowanie programu spotkania do oczekiwań zamawiającego. Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi goście czuli się komfortowo i aby te kilka godzin świątecznego spotkania mogli spędzić w takiej atmosferze, jaką najbardziej lubią.

Wyżej prezentujemy kilka zdjęć z poprzednich spotkań wigilijnych, które zwykle odbywają się w sali restauracyjnej Green Parku. Jest ona położona na parterze budynku, od strony Zalewu Zegrzyńskiego, z bezpośrednim wyjściem na przestronny taras. Ośrodek oferuje także miejsca noclegowe w pokojach jedno- i dwuosobowych – wygodnych i przytulnych z widokiem na sosnowy las i wody zalewu.

Spotkanie świąteczne może być także dla przedstawicieli firm dobrą okazją, aby na miejscu zapoznać się z pełną ofertą ośrodka. Są tu bowiem organizowane konferencje, szkolenia, narady kierownictwa czy eventy integracyjne. W weekendy zaś Green Park w Serocku proponuje pobyty grupowe i indywidualne w celach typowo rekreacyjnych. Polecamy długie spacery, wyprawy turystyczne, wycieczki rowerowe (sprzęt do wypożyczenia gratis na miejscu) i wiele innych form aktywnego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel. (22) 782 89 11, 782 89 19, e-mail: rezerwacje@ibd.pl

Więcej na na stronie Green Park Conference Centre

Powrót...