Optymalizacja podatkowa – sposoby finansowania rozwoju biznesu

Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie kapitału właścicielom. Dyrektorzy finansowi w pierwszym rzędzie są odpowiedzialni za osiągnięcie tego celu. Jakimi narzędziami dysponują? Jak powinna wyglądać ich współpraca z menedżerami odpowiadającymi za sprzedaż, produkcję, zakupy? Dlaczego monitorowanie tylko cash flow jest niewystarczające?

26 marca 2013 r., podczas konferencji dla CFO, której Instytut Rozwoju Biznesu jest partnerem, uznani specjaliści od zarządzania przepływami finansowymi w firmach, którzy zajmują się tym na co dzień, opowiedzą, jak budować wartość przedsiębiorstwa dla udziałowców/akcjonariuszy. Odpowiedzą m.in. na pytania: Jakimi instrumentami można się posługiwać szukając pieniędzy na inwestycje? Jak uchronić się przed nierzetelnymi płatnikami?

Finanse zawsze są odbiciem pracy wszystkich działów, tu najlepiej widać skutki mechanizmów funkcjonujących w firmach, przyjętych strategii krótko- i średnioterminowych, planowania i nadzoru. Prelegenci konferencji podpowiedzą, jak z pozycji CFO bezpiecznie prowadzić przedsiębiorstwo, żeby bilans dla właścicieli był satysfakcjonujący.
Miejsce konferencji: Warszawa, Centrum Konferencyjne Zielna.

Szczegółowe informacje:
Akademia Wiedza i Praktyka
tel.: 22 429 41 8, e-mail: konferencje@wip.pl

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.cfo.wip.pl

Powrót...