IBD Business School złotym laureatem plebiscytu ORŁY KSZTAŁCENIA

Jest nam niezmiernie miło, że IBD Business School znalazła się w gronie laureatów tegorocznego plebiscytu w kategorii ORŁY KSZTAŁCENIA, którego organizatorem jest Beautiful Company sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu.

„Ranking jest sporządzany na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami – czytamy na stronie Organizatora plebiscytu. – Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.” Więcej o plebiscycie

ORŁY KSZTAŁCENIA – dlaczego zostaliśmy laureatem plebiscytu? Próba odpowiedzi

Okazuje się, że mimo utrzymującego się stanu niepewności w gospodarce, wysokiej inflacji, realnego spadku wynagrodzeń dobre programy kształcenia biznesowego są cenione i poszukiwane. W przypadku IBD Business School z pewnością ważne jest wieloletnie doświadczenie, które nauczyło nas wsłuchiwać się w potrzeby rynku i – w miarę możliwości – szybko reagować na zmieniające się trendy w kształceniu dorosłych. W  żadnej dziedzinie życia, a w szczególności w biznesie nie można stać w miejscu, bo płaci się za to zbyt wysoką cenę.

Bez wątpienia jednak, największy wkład w wysoką pozycję IBD Business School na obecnym rynku szkoleniowym wnosi kadra współpracujących obecnie z nami wykładowców, trenerów, coachów i konsultantów. Po pierwsze dlatego, że trzy lata temu, gdy zaczynała się pandemia, potrafili oni szybko wdrożyć zdalne metody kształcenia z wykorzystaniem specjalistycznych  e-platform (które IBD budował od wielu lat). A po drugie, dostosowali programy szkoleniowe tam, gdzie było to konieczne, do zmienionych warunków, w szczególności kładąc akcent na nabywanie jasno zdefiniowanych umiejętności i kwalifikacji. Jeszcze mocniej niż wcześniej podczas zajęć koncentrują się na obiektywnej diagnozie wiedzy i kompetencji przed i po szkoleniu, na zindywidualizowanej informacji zwrotnej. Wkładają też dużo wysiłku w przygotowanie materiałów szkoleniowych na jak najwyższym poziomie merytorycznym, uzupełnianych o bogatą bibliografię.

Trzeba też podkreślić, że zgłaszający się obecnie na szkolenia uczestnicy (i uczestniczki) są znacznie bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. Świadomie dokonują wyboru programów, kierując się określonymi, jasnymi celami – zarówno w aspekcie ich osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, jak i wymaganiami stanowiskowymi w swoich firmach. Tak zwane szkolenia ogólnorozwojowe odchodzą na dalszy plan na rzecz programów adresowanych do osób poszukujących wiedzy z konkretnego obszaru lub pragnących nabyć lub rozwinąć konkretne kompetencje.

Osoby zainteresowane naszą ofertą szkoleniową zapraszamy do kontaktu z Działem Programów Otwartych (szkoleniaotwarte@ibd.pl, tel. 695 330 033, 695 119 911) lub zapoznanie się z aktualnym kalendarzem szkoleń.

 

Powrót...