Ostatnia edycja Practitioner Coach Diploma przed wakacjami

7 czerwca w Centrum Konferencyjnym Instytutu w Serocku rozpoczyna się  PCD, kurs coachingu z potrójną międzynarodową akredytacją. Wśród prowadzących cenieni i doświadczeni coachowie, jak prof. Olaf Żylicz, Marta Gabalewicz, Aureliusz Leżeński czy Gerard O’Donovan.  Do udziału w kursie zgłaszają się zarówno osoby zainteresowane ścieżką coachingu indywidualnego, jak i korporacyjnego, a także menedżerowie i trenerzy, często z wieloletnim stażem.

Zajęcia są prowadzone w języku polskim, ale uczestnicy  mogą wybrać polską lub angielską edycję materiałów. W formule zamkniętej – na życzenie firmy zamawiającej – szkolenie może odbywać się w języku angielskim.

Tydzień później rozpocznie się kolejna otwarta edycja Coaching Fundamentals Certificate, również w Centrum Konferencyjnym  w Serocku. A jest tu wyjątkowo pięknie o tej porze roku. Są jeszcze wolne miejsca. W tym samym czasie, co jest warte podkreślenia, kurs CFC odbywać  się będzie w formule zamkniętej dla grupy trenerów,  na zamówienie Instytutu Komeńskiego.

Zdjęcia udostępnione przez Urząd Gminy Serock

Zobacz pełną ofertę szkoleń otwartych

Powrót...