Pierwsza edycja programu HPL

Jeśli jesteś dyrektorem działu, menedżerem zarządzającym zespołem, kierownikiem projektu i jeśli zależy ci na rozwoju pracowników, za których pracę odpowiadasz, a przede wszystkim chcesz wiedzieć, czy masz do tego odpowiednie kompetencje, zapraszamy do udziału w autorskim programie z przywództwa – High Performance Leadership (HPL) już od 22 września.

Nowością programu i jego cechą wyróżniającą na rynku jest diagnoza kompetencji menedżerskich za pomocą sprawdzonego narzędzia – ICP® (Individual Competence Profile), która obejmuje każdego uczestnika na początku zajęć i od 6 do 12 miesięcy po ich zakończeniu. To niezwykle ważne w rozwoju zawodowej kariery. Wszak nie każdy rodzi się przywódcą.

Program trwa 80 godzin (5 sesji), prowadzonych wyłącznie za pomocą aktywizujących (i atrakcyjnych!) metod, takich m.in. jak gry i symulacje biznesowe, studia przypadków, oparte na praktycznych doświadczeniach zarządczych w różnych firmach i branżach, wideotrening, role play, ale także arkusze indywidualnej rozwojowej informacji zwrotnej i wiele innych.

Zapraszamy na pierwszą edycję 22 września br. do naszego Centrum Sienna w Warszawie.

Szczegółowy program, prowadzący i rejestracja

Do pobrania: Program ramowy

Powrót...