Podyplomowe Studium Public Relations. Nowy program w ofercie IBD

Wspólnie z Instytutem Filozofii i Socjologii PAN rozpoczynamy rekrutację na najbliższą edycję jednego z najlepszych i najbardziej cenionych programów z tej dziedziny – Public Relations and Strategic Communication. Studium podyplomowe przy IFiS PAN ma już 20-letnią tradycję kształcenia specjalistów w zakresie public relations.

IBD Business School (wcześniej jako Instytut Rozwoju Biznesu) uczestniczyła w powstaniu tej inicjatywy. Spora część dzisiejszych liderów branży PR w Polsce to absolwenci Studium. – Celem naszego programu – mówi kierujący studiami podyplomowymi Marcin Fronia z IFIS – jest łączenie systematycznej i rzetelnej wiedzy na temat PR, komunikowania medialnego oraz strategicznego z doświadczeniem, jakie przekazują współpracujący z nami praktycy. Nasi absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem pracy w branży czy skutecznym wprowadzeniem w życie własnego pomysłu na biznes. Studium jest instytucjonalnym członkiem EUPRERA (European Public Relations Research and Education Association), które promuje badania, stymuluje rozwój wiedzy i określa standardy edukacji w zakresie teorii i praktyki public relations w Europie.

Absolwenci, po obronieniu pracy dyplomowej, uzyskują kompetencje specjalisty public relations, potwierdzone dwoma dokumentami: polsko-angielskim zaświadczeniem, sygnowanym przez IFiS PAN oraz partnerów tegorocznej edycji (Instytut Monitorowania Mediów oraz IBD Business School), a także świadectwem ukończenia studiów podyplomowych w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, zgodne z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pełna informacja o programie, wykładowcach, zasadach i wymogach rekrutacyjnych i in. na stronie Studium

Powrót...