Progress Accounting Competition – Instytut partnerem II edycji

Studenckie Koło Naukowe Finansów i Bankowości „Progress”, działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym organizuje drugą edycję konkursu „Progress Accounting Competition”. Jest adresowany do studentów uczelni ekonomicznych z całego kraju.

Progress Accounting Competition składa się z czterech etapów. I krok to rejestracja trzyosobowych drużyn poprzez stronę www.pac.org.pl do 14.01.2011. Następnie od 15.01 do 26.01 każda z drużyn będzie musiała rozwiązać test zamieszczony na stronie internetowej. Do trzeciego etapu przechodzi 85% drużyn z najlepszymi wynikami, w kolejnym etapie grupy zmierzą się z zadaniami praktycznymi. Do wielkiego finału, który będzie miał miejsce 11.03.2011, dotrze dziesięć najlepszych drużyn, które spotkają się w Łodzi, by rywalizować o pierwsze miejsce na podium oraz atrakcyjne nagrody.

W tym roku partnerami głównymi PAC zostały firmy Ernst & Young i PricewaterhouseCoopers, poza tym organizatorzy współpracują także z wieloma innymi firmami m.in. Instytutem Rozwoju Biznesu, fundatorem voucherów na szkolenia.

Więcej informacji na stronie www.pac.progress.org.pl i na portalu facebook.com (profil PAC)

To kolejne działanie Instytutu, którego celem jest wspieranie edukacji i rozwoju zawodowego młodzieży studenckiej. Wcześniej, przez kilka lat Instytut był patronem Gry Giełdowej, prowadzonej przez Gazetę Giełdy Parkiet. Uczestniczymy także w Dniach Kariery i Akademii Umiejętności, organizowanych przez AIESEC.

Powrót...