Progress Accounting Competition po raz czwarty

Termin i lokalizacja Łódź, Uniwersytet Łódzki, 15.03.2013 - 15.03.2013

Studenckie Koło Naukowe Progress z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza studentów wszystkich uczelni wyższych z całej Polski do udziału w konkursie z rachunkowości. Wystarczy już teraz zarejestrować 3-osobową drużynę na stronie www.pac.org.pl

Nagrody w konkursie są różnorakie – od płatnych praktyk, bonów szkoleniowych, staży, iPodów, dysków zewnętrznych do prenumerat, książek i wielu innych. Instytut Rozwoju Biznesu, partner konkursu od trzech lat, w tegorocznej edycji proponuje trójce laureatów udział w szkoleniu z podstaw coachingu – Coaching Fundamentals Certificate®. Partnerami głównymi konkursu są firmy Ernst & Young, KMPG oraz PWC.

Aby znaleźć się w gronie finalistów, trzeba przejść przez trzy etapy konkursu on-line. Ostatni, czwarty etap obędzie się 15 marca 2013 roku w Łodzi na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Rejestracja drużyn – do 18 stycznia 2013.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi