Progress Accounting Competition VI

Termin i lokalizacja Łódź, Uniwersytet Łódzki, 20.03.2015 - 20.03.2015

Głównym założeniem projektu jest rozbudzenie wśród młodych ludzi zainteresowania rachunkowością, a celem – wyłonienie najzdolniejszych studentów i promowanie ich na rynku pracy. Konkurs ułatwia uczestnikom stawianie pierwszych kroków w ich drodze do kariery poprzez dostęp do płatnych praktyk i szkoleń.

Partnerem  konkursu jesteśmy już po raz piąty! Początki PAC sięgają roku 2009, kiedy to odbyła się pierwsza edycja konkursu, w której wzięło udział 720 uczestników, czyli 240 drużyn. Kolejne edycje cieszyły się coraz większą popularnością, zarówno wśród studentów, jak i firm podejmujących współpracę ze Studenckim Kołem Naukowym Progress. Świadczy o tym sukcesywny wzrost rejestrujących się drużyn o blisko 20% z każdą edycją.

Studiujesz na jednym z kierunków ekonomicznych lub finansowych, pragniesz sprawdzić się w praktyce i poczuć jak prawdziwy finansista? Chcesz pokazać się firmom i zostać zauważony z tej najlepszej strony? Ale czujesz, że teoria to za mało?

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś:

1. Zbierz 3-osobową drużynę

2. Zarejestruj ją do 18 stycznia 2015r., na stronie www.pac.org.pl

3. Zawalcz o płatne praktyki, bony szkoleniowe, płatne staże, iPody, tablety,czytniki e-booków, prenumeraty, książki i wiele innych nagród.

Partnerami Głównymi konkursu są BSS, EY, KPMG, PwC.

Partnerami Merytorycznymi konkursu są:ACCA Polska, Infosys i Magellan.

W FINALE 20 marca 2015r. spotka się 10 najlepszych drużyn z całej Polski, gdzie pod okiem specjalistów reprezentujących firmy: EY, KPMG, PwC finaliści konkursu zmierzą się z zadaniami praktycznymi i zawalczą o najcenniejsze nagrody.

Zapraszamy do lektury raportu:

Raport_PACVI

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi