Promocja na Practitioner Coach Diploma do 10 czerwca

Najbliższa, promocyjna edycja Practitioner Coach Diploma rozpocznie się już 12 czerwca w Green Park Conference Centre w Serocku. Wśród prowadzących między innymi Gerard O’Donovan, znakomity coach i mówca, założyciel Noble Manhattan Coaching.

Promocyjne ceny kształtują się następująco w stosunku do ceny regularnej: o ok. 30 proc. mniej za jednego uczestnika, 38 – za dwóch i blisko 45 proc. za pięciu uczestników z jednej firmy. IBD daje możliwość ratalnej zapłaty za udział w kursie za pośrednictwem Santander Consumer Banku. Promocja trwa do 10 czerwca 2015 roku.

Wszystkie osoby zainteresowane tą propozycją zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Agnieszką Ausfeld, tel. 695 339 550, e-mail: aausfeld@ibd.pl. Tu można zobaczyć pełny opis programu i notki prowadzących.

Practitioner Coach Diploma to już ugruntowana marka w środowisku coachów, jest rzetelnym i usystematyzowanym przygotowaniem do wykonywania tego zawodu. Polecany osobom zainteresowanym ścieżką coachingu indywidualnego, korporacyjnego, jak i pragnących rozwijać praktykę coachingową w ramach zakresu swoich obowiązków w organizacji.

Kurs PCD opiera się na najnowszych metodach nauczania, jest zbliżony swoją formułą do studiów podyplomowych. IBD Business School (d. Instytut Rozwoju Biznesu)  i NMC przy rekrutacji uwzględniają indywidualne doświadczenie uczestników (poprzez zastosowanie procedury zatwierdzającej wcześniejsze doświadczenia z obszaru coachingu, psychologii i NLP).

Powrót...