Promocja wielkanocna na szkolenia certyfikowane

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo korzystnej promocji na szkolenia certyfikowane, realizowane przez IBD Business School. Promocja trwa krótko – tylko do 19 kwietnia 2022. Przy trzech i więcej zgłoszeniach z firmy rabat wynosi aż 30%. Zachęcamy do udziału. Wielkanocna promocja nie łączy się z innymi.

promocja wielkanocna na szkolenia certyfikowanePromocja wielkanocna jest bardzo dobrą okazją dla działów HR, aby zaplanować szkolenia dla pracowników, zgodnie z ich indywidualnym planem rozwoju i z obowiązującym w firmie modelem kompetencji. Jest to także sposób na wymierne zmniejszenie przewidzianych w organizacji środków na kształcenie pracowników.

Promocja wielkanocna – jakie szkolenia

Wśród szkoleń objętych promocją są certyfikowane programy z przywództwa, zarządzania kapitałem ludzkim, sprzedaży i marketingu, finansów i ładu korporacyjnego, a także kursy z coachingu i dla trenerów biznesu.

Certyfikowane szkolenia, jakie oferuje IBD Business School, to sprawdzone i cenione na rynku programy kształcenia menedżerów. Ostatnie trudne dwa lata pokazały, jak bardzo zaprocentowało nasze wieloletnie doświadczenie.

Organizujemy szkolenia i kursy na podstawie własnych programów od 1990 roku! Udało się nam płynnie przejść na kształcenie zdalne m.in. dzięki innowacyjnej metodyce, do której zawsze przykładaliśmy szczególną wagę. Od lat korzystamy z e-learningu czy blended learningu, z internetowych platform badawczych i wiedzowych. Nasi trenerzy udzielają informacji zwrotnych po zakończeniu szkoleń, korzystając z nowoczesnych systemów komunikacji online.

„Trenerzy, coachowie, wykładowcy, którzy prowadzą w IBD Business School szkolenia otwarte czy dla firm  to wyjątkowo profesjonalne i doświadczone grono ekspertów w kształceniu dorosłych – mówi Włodzimierz K. Buśkiewicz, Prezes Zarządu IBD. Obserwuję ich pracę od wielu lat. Bardzo cenię kwalifikacje merytoryczne i gruntowne przygotowanie metodyczne, którymi dzielą się z uczestnikami szkoleń.”

Polecamy z pełnym przekonaniem nasze certyfikowane przez International Education Society szkolenia i kursy. Zapraszamy do kontaktu: tel. 695 33 00 33, 695 119 911, e-mail: szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...