Rekrutacja pod kontrolą

Spotkania z cyklu HR na Śniadanie na dobre zagościły w stolicy Dolnego Śląska. W czerwcu wrocławscy HR-owcy w licznym gronie spotkali się, aby podyskutować o nowoczesnych metodach motywacji pracowników, a w 6 sierpnia omawiany będzie temat rekrutacji, zaś 17 września – metody ocen pracowniczych. W imieniu organizatora, portalu HRNews.pl, serdecznie zapraszamy do udziału. Nasz serwis jest stałym patronem medialnym cyklu.

Cykl „HR na Śniadanie” to inspirujące poranki, które mają pobudzać do dyskusji i wymiany doświadczeń. Są to towarzysko-biznesowe spotkania, w których najważniejszymi wartościami są efektywny networking i merytoryczna burza mózgów. Zarówno uczestnicy, jak i prelegenci pojawiają się na śniadaniach, aby razem poszukiwać innowacyjnych rozwiązań i dzielić się swoją wiedzą.

 

 

Najbliższe forum dyskusyjne będzie poświęcone zagadnieniom związanym z rekrutacją. Tematy poszczególnych paneli dyskusyjnych nawiązują do najnowszych trendów w rekrutacji, takich jak social media czy grywalizacja. Musimy pogodzić się z faktem, że internet jest potęgą i wykorzystujemy go do wszystkiego – również do wspierania swojej kariery. O wykorzystywaniu social mediów w rekrutacji opowiadać będą Jacek Krajewski i Małgorzata Wojciekiewicz z zespołu GoldenLine. Zagadnienia związane z wykorzystywaniem gier w procesie rekrutacji przybliży gościom Natalia Jarnańczyk z firmy Great Interactive. Zebrani goście wraz z partnerem merytorycznym, grupą GO4TOP, zastanowią się, jak powinno wyglądać wdrożenie nowego pracownika – wszak rekrutacja to tylko połowa sukcesu.

Na koniec spotkania organizatorzy zaplanowali temat, który na pewno zaowocuje aktywną dyskusją, mianowicie zostaną porównane dwie metody rekrutacji : wewnętrzna i zewnętrzna. Każda z nich ma swoich zwolenników i przeciwników – obie grupy będą miały głos.

Podczas drugiego wrocławskiego śniadania portal HRNews.pl – 17 września – uczestnicy będą przy kawie dyskutować o metodach ocen pracowniczych. Ważna informacja dla wszystkich chętnych: oba spotkania odbędą się w Hotelu Invite przy ulicy Hubskiej 54.

 

Powrót...