Sierpniowe szkolenia w Warszawie

Oferta Instytutu na sierpień 2013 jest adresowana do osób, które z rozmysłem planują swoją karierę zawodową, uważnie analizując rynek pracy i aktualne prognozy makroekonomiczne. Są jeszcze miejsca na Certified Train the Trainers (19.08), Coaching Fundamentals Certificate (23.08) i Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych (31.08). Są to szkolenia certyfikowane, które dają uczestnikom solidne podstawy wiedzy i umiejętności w takich zawodach, jak coach, trener w dziedzinie szkoleń biznesowych czy profesjonalny członek rady nadzorczej.

W czasach gdy wzrost gospodarczy oscyluje ok. zera, a perspektywy na najbliższe lata nie mogą napawać optymizmem, w cenie jest konkretna i praktyczna wiedza. Czas kryzysu – i to jest jedna z jego dobrych stron – najlepiej sprawdza przydatność umiejętności i kompetencji, jakie posiadamy. Wymaga bowiem przede wszystkim działań produktywnych i wymiernych albo odważnych i innowacyjnych. Oczywiście najlepiej, gdy oba te wymiary daje się połączyć.

Nasza oferta szkoleń otwartych w przeważającej mierze jest zbudowana z zaawansowanych programów, które opierają się na najnowszej wiedzy i sprawdzonej na świecie metodologii. Szkolenia, które organizujemy od wielu lat, są uaktualniane pod względem programowym i wzbogacane nowymi studiami przypadków.

Powrót...