Szkolenia menedżerów HR w IBD Business School

Szkolenia menedżerów HR – praktyczna wiedza, aktywna metodyka

IBD Business School od blisko trzydziestu lat organizuje szkolenia menedżerów HR. Wiemy, jak zmieniały się oczekiwania wobec specjalistów z tego zakresu. Kształcenie haerowców w warunkach gospodarki rynkowej przeszło długą drogę – od podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania personelem (kadrami, zasobami ludzkimi) do wysoko kwalifikowanych specjalistów z jasno określonymi kompetencjami.

Zmieniły się także rola i funkcje działów HR – od względnie autonomicznej jednostki  w ramach struktury organizacji do działu uczestniczącego w realizacji jej strategicznych celów. Zmienił się bowiem i sam rynek pracy – od  rynku opartego na wymaganiach pracodawcy do rynku pracownika, a ściślej – do rynku jego konkretnych kwalifikacji i kompetencji.

Kompetentny menedżer HR wie, jak prowadzić właściwą politykę personalną i jak zarządzać podległym zespołem. Zna prawo pracy i pokrewne i wie, jak je stosować w praktyce. Potrafi pracować na danych i dokumentach i czuwa nad ich prawidłowym obiegiem. Umie w praktyce stosować narzędzia HR, niezbędne we wszystkich procesach, jak rekrutacja, ocena, szkolenia i rozwój pracowników. Od menedżera HR w coraz większym stopniu zależy to, jak na rynku jest postrzegany pracodawca.

Co nas wyróżnia?

Naszą ofertę w zakresie szkolenia menedżerów HR wyróżnia aktualność programowa, praktyczna użyteczność nabywanej wiedzy i umiejętności oraz aktywna, warsztatowa metodyka kształcenia. Ponadto, stosujemy sprawdzone narzędzia diagnozy kompetencji HR. Pokazujemy, jak budować indywidualne plany rozwoju zawodowego w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim. Jest dla nas ważne, aby uczestnicy szkoleń mogli w maksymalnym stopniu wykorzystać wszystko to, czego nauczą się podczas zajęć. Dodatkowym, istotnym atutem w kontekście rozwoju osobistego jest to, że wszystkie programy są certyfikowane.

szkolenia menedżerów HR

 

 

Kadra trenerska

Szkolenia menedżerów HR w IBD Business School prowadzą trenerzy z wieloletnim stażem, z udokumentowaną praktyką w zakresie kształcenia biznesowego dla różnych branż gospodarki. Są cenionymi ekspertami w swojej dziedzinie. Większość z nich to także konsultanci w doradztwie HR – współtworzą programy projektów zamkniętych i biorą udział w ich realizacji.

Szkolenia menedżerów HR – zobacz najbliższe edycje:

Aby wybrać szkolenie i wypełnić formularz zgłoszenia, zapraszamy na stronę z pełnym kalendarzem szkoleń otwartych – szkolenia otwarte

Nasze szkolenia i kursy można także przeanalizować w układzie tematycznym.

A w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego:

 

 

Powrót...