Szkolenia otwarte w maju z rabatem 10%

Zapraszamy do IBD Business School na szkolenia otwarte w maju, bo po majówce to najlepszy czas na naukę.

Mamy ostatnie wolne miejsca na kursie dla kandydatów na członków organów nadzorczych. Niefinansistów zapraszamy na szkolenie z podstaw finansów. Dla przyszłych adeptów coachingu polecamy kurs podstawowy Coaching Fundamentals Certificate (CFC) w różnych lokalizacjach w kraju. Przyszłym trenerom biznesu z pełnym przekonaniem polecamy nasze certyfikowane szkolenie Business Trainer Certificate (BTC). Jego unikatowość polega na tym, że uczestnicy przechodzą diagnozę swoich kompetencji, a to oznacza, że w ramach informacji zwrotnej uzyskają fachowe wskazówki, jak się dalej rozwijać i dokształcać, aby stać się profesjonalnym trenerem biznesu.

I na koniec – szkolenie, które cieszy się szczególnym zainteresowaniem w naszej ofercie, czyli Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC). W tym programie niezwykle ważna jest metodyka. W IBD Business School ściśle przestrzegamy międzynarodowych zaleceń i wytycznych, zawartych w „Guidelines and Ethical Considerations for Assessment Center Operations International Task Force on Assessment Center Guidelines”.

Szkolenia otwarte w maju 2018 – harmonogram wg dat rozpoczęcia

 

Jak skorzystać z 10-procentowego rabatu?

szkolenia otwarte w IBD Business School

Po wybraniu odpowiedniego szkolenia w formularzu zgłoszeniowym w polu „kod rabatowy” wystarczy wpisać słowo „MAJÓWKA”. Otrzymana cena za szkolenie będzie już uwzględniała 10% rabatu. Zapraszamy! Zachęcamy także do przestudiowania pełnego kalendarza szkoleń otwartych Warto już teraz zaplanować udział w szkoleniach w edycjach letnich lub jesiennych – dla siebie lub podległych pracowników.

Szczegółowe informacje – zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...