Szkolenie Assessment & Development Centre. Lutowa edycja w Warszawie

O szkoleniu

Z przyjemnością informujemy, że 26 lutego br. rozpocznie się kolejna, w ślad za styczniową, edycja programu Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC). To szkolenie, od wielu lat organizowane przez IBD Business School, niezmiennie cieszy się popularnością i uznaniem zarówno wśród początkujących asesorów, jak i tych spośród nich, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i porównać własną praktykę asesorską z doświadczeniami innych.

Certified Assessor for Assessment & Development Centre

Dlaczego warto?

Program CAADC wyróżnia się na rynku przede wszystkim metodologią, od początku opartą na międzynarodowych wytycznych „Guidelines and Ethical Considerations for Assessment Center Operations International Task Force on Assessment Center Guidelines”.  Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy-asesorzy, którzy mają za sobą wiele godzin pracy z grupami o różnym poziomie specjalistycznego przygotowania, tak teoretycznego, jak i praktycznego.

Taka różnorodność trenerskiego doświadczenia pozwala lepiej zrozumieć oczekiwania, z jakimi uczestnicy zaczynają zajęcia. Te dwa ww. aspekty warto, naszym zdaniem, brać pod uwagę przy wyborze organizatora szkolenia. Asesor to trudny i odpowiedzialny zawód (rola). Niedocenianie złożoności organizacji i przebiegu sesji AC/DC może prowadzić nie tylko do ich niskiej efektywności, ale, co gorsza, do rażących błędów w samej ocenie pracownika.

Polecamy i zapraszamy do zgłaszania udziału. Pierwsza sesja szkolenia rozpoczyna się 26 lutego br. w ośrodku IBD Business School – Sienna Training Centre. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Kontakt do Działu Programów Otwartych:

szkoleniaotwarte@ibd.pl, (22) 768 20 22, 695 330 033

Powrót...