Szkolenie otwarte z systemów wynagrodzeń. Wrześniowa edycja

IBD Business School zaprasza na kolejną edycję zaawansowanego programu dla menedżerów HR „Certified Compensation and Benefits Professional – CCBP” w kilku lokalizacjach w kraju. Szkolenie z systemów wynagrodzeń rozpocznie się 17 września 2018.

Szkolenie z systemów wynagrodzeń – czego dotyczy i do kogo jest adresowane

Szkolenia otwarte

Szkolenie jest zwartym kompendium praktycznej wiedzy o tym, jak budować i wdrażać system wynagrodzeń w firmie. A także jak prawidłowo opisywać stanowiska, jak je wartościować, wreszcie, jak tworzyć siatkę płac.

Program Certified Compensation and Benefits Professional jest adresowany do dyrektorów i menedżerów HR, ale i do specjalistów tych działów, którzy odpowiadają za tworzenie systemów wynagrodzeń czy szerzej: systemów motywacyjnych. Szkolenie jest też bardzo przydatne dla właścicieli firm, którzy sami bezpośrednio uczestniczą w budowaniu systemu wynagrodzeń w swojej organizacji.

Szkolenie otwarte z systemów wynagrodzeń składa się z trzech dwudniowych sesji. Pierwsza jest poświęcona projektowaniu wynagrodzeń pakietowych. Druga dotyczy wyceny i opisu stanowisk. Trzecia sesja obejmuje kwestie wynagrodzeń zmiennych.

Więcej o programie, lokalizacjach, prowadzących: Certified Compensation and Benefits Professional (CCBP)

Powrót...