Szkolimy zgodnie z MSUES

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że Instytut Rozwoju Biznesu otrzymał znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES), który jest wydawany przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, w ramach centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce.

Znak jest przyznawany instytucjom, które realizują usługi szkoleniowe na poziomie jakości, określonym w ww. standardach, i przeszły pomyślną weryfikację pod kątem zgodności z nimi w czterech kategoriach: samooceny, konsultacji, audytu zewnętrznego, monitorowania.

Dla Instytutu otrzymanie znaku jakości MSUES jest niezwykle cennym, obiektywnym potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług szkoleniowych, o który ze szczególną starannością dbamy od początku działalności, tj. od 1990 roku. Gruntowny audyt, jaki poprzedził przyznanie znaku, pokazał ogrom pracy, który został włożony w wypracowanie profesjonalnego procesu szkoleniowego. Zresztą, ta praca – programowa, metodyczna, organizacyjna – trwa ciągle. Wprowadzamy bowiem nowe szkolenia, nowe narzędzia, nowe metody kształcenia, a to wszystko wymaga sprawnego zintegrowania z działającymi procedurami i, co szczególnie ważne, naszymi wartościami i celami organizacyjnymi.

Zobacz także:

Więcej o zasadach przyznawania znaku jakości MSUES

Powrót...