Teneryfa 3-5 listopada 2017. Kurs Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD)

Kurs jest absolutną nowością na polskim rynku. Program ECCD to kontynuacja rozwoju kompetencji coachingowych, niezbędnych w pracy ze średnią i najwyższą kadrą menedżerską, przed którą stoją wyzwania w zarządzaniu zmianą w organizacjach. W szczególności kładzie nacisk na rozwinięcie umiejętności praktycznych i wiedzy z zakresu indywidualnych i grupowych procesów coachingowych wykorzystywanych w organizacjach.

Kurs ECCD jest prowadzony wyłącznie w języku angielskim i wymaga udokumentowania ukończenia zaawansowanego kursu coachingu – np. Practitioner Coach Diploma lub podobnego. Tegoroczna edycja będzie realizowana przez Szkołę Coachingu IBD-NMC na jednej z Wysp Kanaryjskich – Teneryfie! Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej szansy połączenia nauki i odpoczynku oraz nawiązania nowych kontaktów w międzynarodowym środowisku w tak pięknych okolicznościach przyrody!

 

Warianty udziału w programie:
1. Uczestnictwo w trzydniowym warsztacie Residential, w którym prowadzącymi będą najwięksi światowi eksperci – kończy się uzyskaniem certyfikatu ECCD. Wartość inwestycji to 6000 PLN*.
2. Uczestnictwo w pełnym dyplomowym programie ECCD: wartość inwestycji – 16 000 PLN. Cena dla studentów NMC po PCD – 14 000 PLN*.

 

UWAGA – CENA EDYCJI NA TENERYFIE NIE RÓŻNI SIĘ OD CENY PROGRAMU REALIZOWANEGO W POLSCE!

 

Warunki udziału w programie:
• Wykształcenie wyższe – minimum dyplom licencjata
• Złożenie formularza zgłoszeniowego
• Podpisanie umowy
• Opłacenie i zdanie egzaminu w formie rozmowy coachingowej z asesorem IBD Business School (nie dotyczy osób, które zdały egzamin w ramach kursu Practitioner Coach Diploma)
• Wpłata należnej kwoty

* W cenie programu oferujemy udział w kursie, oraz nocleg pomiędzy dniami szkoleniowymi i wyżywienie (lunch, serwis kawowy, kolacja). Koszty związane z przelotem pozostają po stronie uczestników.

 

Zobacz więcej o programie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Agnieszka Ausfeld
Business Development Manager
Szkoła Coachingu IBD-NMC
aausfeld@ibd.pl
tel. +48 695 339 550

 

 

 

Powrót...