The Warsaw Negotiation Round 2013

Termin i lokalizacja Warszawa, 26.04.2013 - 28.04.2013

Studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata przyjeżdżają do Warszawy, by walczyć o tytuł międzynarodowego mistrza negocjacji. W tym roku, w dniach 26-28 kwietnia 2013, Warszawa już po raz czwarty zamieni się na kilka dni w prawdziwy tygiel negocjacyjny, a to za sprawą unikatowego i niezwykle prestiżowego wydarzenia, jakim stał się Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny – The Warsaw Negotiation Round. Rozmowy w sprawie współorganizacji turnieju i miejsc rozegrania rund trwają m.in. z Giełdą Papierów Wartościowych i Senatem RP. Organizatorem przedsięwzięcia jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

The Warsaw Negotation Round to jedyny tego typu turniej w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. O wysokiej randze konkursu świadczy zarówno poziom prezentowany przez uczestników jak i zaangażowanie ekspertów negocjacyjnych oraz najwyższej klasy scenariusze przygotowane specjalnie na Turniej. Do tytułu Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2013 pretenduje 12 trzyosobowych drużyn z najlepszych uczelni całego świata.

Członkowie zwycięskich drużyn otrzymają prestiżowy tytuł Międzynarodowego Mistrza Negocjacji oraz statuetkę i nagrody rzeczowe.

Głównym celem turnieju jest umożliwienie studentom najlepszych światowych uczelni spotkania się i sprawdzenia swoich umiejętności negocjacyjnych w rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Obok sprawności w negocjacjach uczestnicy Turnieju będą musieli wykazać się także sztuką argumentacji, efektywną współpracą w ramach zespołu i umiejętnościami interpersonalnymi.

Założeniem Organizatorów Turnieju jest również stworzenie okazji do poznania różnych stylów negocjacji, skonfrontowania różnic w sposobie komunikacji oraz w technikach negocjowania między drużynami z przeciwległych zakątków globu. Jest to także doskonała sposobność do spotkania wielu ciekawych ludzi z innych krajów i różnorodnych kultur. Jednym z pierwszych gości specjalnych, który potwierdził swoje uczestnictwo w turnieju, jest Tim Cullen- case ekspert z Said Business School z Oxford University.

Instytut Rozwoju Biznesu jest patronem medialnym Międzynarodowego Turnieju Negocjacyjnego.

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi