W IBD Business School trwa rekrutacja na programy MBA

Nasza oferta obejmuje: IBD Executive MBA we współpracy programowej z Ashridge, IBD International MBA w partnerstwie z Buckinghamshire New University (oba programy po angielsku) oraz IBD MBA (w j. polskim).

Główne wyróżniki wszystkich programów to ich zgodność z międzynarodowymi, zwłaszcza brytyjskimi standardami jakości, praktyczne podejście w trakcie całego procesu kształcenia oraz najlepsza kadra prowadzących z unikalnym zagranicznym i polskim doświadczeniem biznesowym i akademickim.

Jesteśmy głęboko przekonani, że dla kandydatów do nauki w ramach oferowanych przez nas programów Master of Business Administration nie mniej ważne jest nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w edukacji menedżerskiej. Wykształciliśmy blisko 230 tys. absolwentów, wśród których jest wielu tych, którzy dziś zarządzają dużymi korporacjami lub z powodzeniem prowadzą własną działalność biznesową – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Przykładamy dużą wagę do wymogów rekrutacyjnych. Uważamy, że wybór któregoś z oferowanych programów musi być decyzją opartą tak na dotychczasowym doświadczeniu kandydata, jego dorobku praktycznym, jak i na ambitnych aspiracjach zawodowych.

Aby ułatwić przyszłym słuchaczom najlepszy wybór, zapoznanie się z wymogami formalnymi i założeniami programowymi, zapraszamy na nasze spotkania informacyjne. Pierwsze odbędzie się 29 września, a kolejne: 13 i 27 października br. Spotkania odbywać się będą w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73 w Warszawie.

 

Gotowość udziału w spotkaniu należy potwierdzić pod nrem telefonu: +48 22 768 20 22. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Więcej o programach: Studia MBA

Powrót...