IBD Business School poleca warsztaty online dla sprzedawców

Online Sales Training – krótkie warsztaty online dla sprzedawców

Forma warsztatowa zajęć szkoleniowych – jedna ze skuteczniejszych metod kształcenia. To bez wątpienia. Jest angażująca, ale nie wyczerpująca ponad miarę, gdyż uczestnicy z natury rzeczy aktywnie włączają się w praktyczne rozwiązywanie zadań czy dyskusję. Warsztaty to nie wykłady czy prezentacje, podczas których konieczna jest ciągła uwaga. Bo a nuż się coś przeoczy. Sprawdzają się też i w formie zdalnych zajęć. Warsztaty online dla sprzedawców, które prowadzą trenerzy IBD Business School, to przedpołudniowe trzygodzinne moduły. Pozostaje zatem jeszcze pół dnia na zdalną pracę w ramach zajmowanego stanowiska w firmie.

warsztay online dla sprzedawców

Obraz 200 Degrees z Pixabay

Warsztaty online dla sprzedawców – program

Program  warsztatów Online Sales Training składa się z 6 modułów. Celem każdego z nich jest opanowanie konkretnych umiejętności, niezbędnych w pracy sprzedawców. Są to:

 • skuteczna komunikacja
 • orientacja na klienta
 • orientacja na wyniki i cele
 • proaktywność
 • wywieranie wpływu
 • odpowiedzialność i zaangażowanie

W opracowywaniu tematów poszczególnych modułów sięgamy do wniosków z wielu przeprowadzonych przez nas audytów kompetencyjnych kadry menedżerskiej. Korzystamy w szczególności z takich narzędzi, jak: z assessment i development center, badań 360 stopni, testów kompetencyjnych.

Program warsztatów online dla sprzedawców obejmuje następujące tematy:

 1. Sprzedaż – budowanie i podtrzymywanie relacji
 2. Relacja i transakcja – praca z kluczowymi klientami
 3. Prezentacja sprzedażowa – narzędzia skutecznego handlowca
 4. Portfel klientów – szanse i zagrożenia
 5. W obronie marży – negocjacje a sprzedaż, zaawansowane techniki finalizacji
 6. Jak utrzymać własną motywację

Kto prowadzi warsztaty online dla sprzedawców?

Wśród trenerów doświadczeni praktycy – zarówno w biznesie, jak i działalności szkoleniowej. Ich wiedza jest unikatowa, bo nie jest tylko teoretyczna, ale przede wszystkim zgromadzona podczas wielu, wielu godzin zajęć z grupami szkoleniowymi z różnych branż. Ponadto, są to także coachowie i mentorzy, którzy potrafią, pracując z grupą, zauważyć i zrozumieć indywidualne potrzeby uczestników. To jest szczególnie ważne w zajęciach szkoleniowych, by nie uogólniać oczekiwań, a z uwagą rozwiewać i wyjaśniać różne wątpliwości. Warsztaty online dla sprzedawców prowadzą: Włodzimierz K. Buśkiewicz, Krzysztof Groszyk, Dariusz Jęda, Ewa Kosmowska, Ewa Mentel, Aneta Ropek, Elżbieta Sawczyn, Agnieszka Szwejkowska. Ważne: po każdym module uczestnicy otrzymują zadanie wdrożeniowe, dopasowane do tematyki zajęć.

KONTAKT

 • Programy otwarte: tel. 695 330 033, szkoleniaotwarte@ibd.pl
 • Projekty zamknięte dla firm (doradztwo, szkolenia, coaching): tel. 695 330 161 kontakt@ibd.pl
 • Zgłoszenia online
Powrót...