Wiedza dla dobrej praktyki. Wypełnij ankietę i poznaj wyniki 12.12.12

Trwa ankietowe badanie Instytutu, które pokaże, jaka jest wiedza działów HR w zakresie budowy, stosowania i wykorzystania metody AC/DC. Pozwoli także porównać dzisiejszą praktyką z tą sprzed kilku lat, kiedy to eksperci Instytutu pytali respondentów o znajomość tej metody i przestrzeganie przez polskie firmy  międzynarodowych standardów i wytycznych  AC/DC. Raport z tego badania był punktem wyjścia do dyskusji podczas II Spotkania Eksperckiego.

Zapraszamy praktyków HR do odpowiedzi na pytania obecnej  ankiety „Kryteria sukcesu w stosowaniu Assessment i Development Centre”. Raport z tego badania przedstawimy 12 grudnia podczas XI Spotkania Eksperckiego, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Sienna w Warszawie. Uczestnicy dowiedzą się także, na jakiej metodologii opiera się Instytut w zakresie stosowania narzędzi HR, poznają case study  z obszaru praktyki AC/DC oraz po raz pierwszy w ramach cyklu „Spotkania Eksperckie” będą mieli możliwość uczestniczenia w części warsztatowej.

Osobom zainteresowanym proponujemy dwie możliwości do wyboru: opłatę za uczestnictwo w jednym spotkaniu lub opłatę z rabatem za udział w czterech najbliższych SE. Ważne dla uczestników spotkania:  jako pierwsi poznają  wyniki badania, „na gorąco” będą mogli odnieść się do wniosków, opinii autorów ankiety czy innych współuczestników dyskusji.

Więcej informacji:
Marek Woźniakowski, Program Advisor Manager (mwozniakowski@irb.pl, tel. 695 330 033)

Patroni medialni:
Personel i Zarządzanie, HRNews.pl, Biznes. Wieszjak.pl, Nowoczesna Firma, Pracuj.pl, Strategie biznesu

Powrót...