Wygrani w biznesie. Edycja II

Termin i lokalizacja Warszawa, Sienna Training Centre, 24.06.2016 - 24.06.2016

 

24 czerwca 2016 roku odbył się pierwszy warsztat w ramach drugiej edycji cyklu „Wygrani w biznesie”. Tym razem było to „Spotkanie z grą CZAS TO PIENIĄDZ”.  Poprzednia edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Udział był  bezpłatny.

 

Miejsce: Sienna Training Centre, ul. Sienna 73

 

Tematyka gry:

  • zarządzanie czasem
  • efektywność własna menedżera
  • zarządzanie zasobami w zespole.

 

Program spotkania

 

09.15-9.30 Rozpoczęcie z kawą i powitanie
9.30-12.45 Gra

  • Wprowadzenie: zasady, korzyści, zastosowanie gier szkoleniowych
  • Rozegranie gry
  • Podsumowanie: kluczowe zagadnienia merytoryczne

W trakcie: przerwa kawowa

 

Prowadzący:

Waldemar Szymecki – trener z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim i sprzedażowym, także w zakresie negocjacji. Przez 8 lat był przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za rozwój rynku i wyniki sprzedaży w różnych regionach.

Twórca standardów pracy przedstawicieli handlowych i programów motywacyjnych, opartych o system zarządzania przez cele (MBO). Specjalizuje się także w szkoleniach z zakresu merchandisingu i psychologii zachowań konsumenckich.  Stosuje autorskie metody rozwijania umiejętności negocjacyjnych w oparciu o cykl Kolba, kształtując jednocześnie proaktywną postawę handlowców skupioną na realizację celów.

 

Paweł Utracki – psycholog, projektant gier szkoleniowych, Business Development Manager Centrum Eksperckiego – Gry i Grywalizacja, trener i konsultant.

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet SWPS). Jego doświadczenie zawodowe obejmuje: projektowanie i walidację gier szkoleniowych (w formule otwartej i kastomizowanej), zarządzanie zespołami projektowymi i testerami, badania w obszarze game-based learning. Autor i projektant (oraz menedżer odpowiedzialny za realizację) m.in. takich gier, jak: Gorączka Złota, Kredyt Zaufania, Agenci Zmiany, Kierownicy Aptek, High-Impact Leadership Online Game (HIL online) czy HR Transformation. Więcej

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi