Zostań Ambasadorem NMC

Instytut Rozwoju Biznesu, będący wyłącznym przedstawicielem szkoły Noble Manhattan Coaching w Polsce, zaprasza do współpracy w zakresie promowania coachingu, jego roli, celów i funkcji oraz szerokiej oferty kursów i usług Noble Manhattan Coaching i Instytutu.

Wszystkie osoby, które podejmą współpracę – na podstawie umowy zawartej z Instytutem – otrzymają prestiżowy certyfikat Licencjonowanego Ambasadora Noble Manhattan Coaching oraz korzystny pakiet prowizyjny od sprzedaży produktów i usług NMC i Instytutu.

Kto może zostać Ambasadorem NMC? Każdy, kto rozumie zasady coachingowego podejścia do własnego rozwoju, ceni coaching jako jedną z najskuteczniejszych metod budowania współpracy w zespole, jest gotowy do wdrażania kultury coachingowej w swojej organizacji.

Naszą propozycję w szczególności kierujemy do osób, które potrafią skutecznie promować w swoim środowisku cele i zadania coachingu, a jednocześnie być godnymi reprezentantami obu organizacji – Noble Manhattan Coaching i Instytutu Rozwoju Biznesu. W szczególności naszą propozycję kierujemy do zdeklarowanych zwolenników coachingu, tj. tych, którzy rozumieją i czują jego siłę, atrakcyjność dydaktyczną i skuteczność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Powrót...