Zostań Ambasadorem Noble Manhattan Coaching

IBD Business School, będący wyłącznym przedstawicielem szkoły Noble Manhattan Coaching w Polsce, zaprasza do współpracy w zakresie promowania coachingu, jego roli, celów i funkcji oraz szerokiej oferty kursów i usług Noble Manhattan Coaching i IBD Business School.

Wszystkie osoby, które podejmą współpracę – na podstawie umowy zawartej z IBD Business School – otrzymają prestiżowy certyfikat Licencjonowanego Ambasadora Noble Manhattan Coaching oraz korzystny pakiet prowizyjny od sprzedaży produktów i usług NMC i IBD.

Kto może zostać Ambasadorem NMC? Każdy, kto rozumie zasady coachingowego podejścia do własnego rozwoju, ceni coaching jako jedną z najskuteczniejszych metod budowania współpracy w zespole, jest gotowy do wdrażania kultury coachingowej w swojej organizacji.

Naszą propozycję kierujemy do zdeklarowanych zwolenników coachingu, którzy rozumieją i czują jego siłę, atrakcyjność dydaktyczną i skuteczność, potrafią efektywnie promować w swoim środowisku jego cele i zadania, a jednocześnie być godnymi reprezentantami obu organizacji – Noble Manhattan Coaching i IBD Business School.

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Ausfeld
e-mail: aausfeld@ibd.pl
tel. kom.: 695 339 550

Powrót...