Green Park w Serocku. Miejsce dobrych spotkań

Dobre spotkania w Green Parku odbywają się przez okrągły rok. Gościmy uczestników szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych. Organizujemy firmowe i rodzinne przyjęcia okolicznościowe czy wydarzenia branżowe. Gdy jednak nastaje jesień, wszyscy ulegamy klimatowi zbliżających się świąt – Bożego Narodzenia i Nowego Roku. To czas spotkań, na które czekamy najbardziej.

Dobre spotkania w Green Parku

Zespół Green Parku, jak co roku, przygotował atrakcyjną ofertę dla firm na wigilijne spotkania pracowników. Naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości, by na kilka godzin oderwać się od firmowej codzienności. Zapewniamy wyborne menu wigilijne i gwarantujemy niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Dobre spotkania w Green Parku

Ale do świąt jeszcze ponad dwa miesiące. Otoczenie Green Parku mieni się ciepłymi jesiennymi kolorami, prawdziwe babie lato wokół. To czas na dobre spotkania podczas szkoleń i konferencji. Zapraszamy do skorzystania z naszej jesiennej promocji na noclegi i sale konferencyjne.

Dobre spotkania w Green Parku

Dlaczego warto spotykać się w Green Parku w Serocku?

Ponieważ Green Park  to ośrodek szkoleniowy, który jest pięknie położony w sosnowym lesie nad Zalewem Zegrzyńskim, na ponadtrzyhektarowej działce. Ma nowoczesne sale konferencyjne różnej wielkości, przytulne i wygodne pokoje z oknami wychodzącymi na zalew i otaczający las. Ośrodek serwuje smakowitą, różnorodną kuchnią, a gośćmi opiekuje się wyjątkowo wręcz zaangażowany, profesjonalny i życzliwy personel. Nasi goście tak nas oceniają w swoich referencjach i opiniach, czyli z reguły wysoko, a to jest najlepsze podziękowanie i jednocześnie zobowiązanie, by trzymać się wypracowanych przez lata standardów i stale dbać o jakość usług.

W Green Parku po prostu warto się spotykać, by podnieść swoje kwalifikacje na szkoleniach, poszerzyć wiedzę na konferencjach specjalistycznych czy podyskutować w gronie specjalistów. Ale także po to, by spotkać się w gronie rodziny czy przyjaciół, poznać nowych ludzi. By wreszcie po prostu odpocząć, zwiedzić przepiękne okolice czy wybrać się na długą przejażdżkę rowerem. Green Park to miejsce dobrych spotkań dla osób ciekawych świata i otwartych na innych, lubiących spędzać każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

Kontakt i rezerwacje:

tel. (22) 782 89 11, 782 89 19, e-mail: rezerwacje@ibd.pl

 

Powrót...