Gala Business Excellence. Promocja rozwoju Lubelszczyzny

Termin i lokalizacja Lublin, 16.06.2016 - 16.06.2016

Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu 16 czerwca 2016 roku ogłosiło wyniki XI edycji Programu Promocji Firm Business Excellence  i V edycji Programu Promocji Gmin i Powiatów Business Excellence. Laureatami zostały: PZL Świdnik SA, Medi-Sept sp. z o.o. i Krystian – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe.

Program dla firm ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw wyróżniających się najwyższą jakością i rzetelnością, skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechnianie etyki zawodowej i wrażliwości społecznej, a także propagowanie działań na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie. Dla firm jest to  szansa poddania się ocenie specjalistów, wśród których znajdują się osoby reprezentujące instytucje finansowe, organy administracji państwowej, samorząd lokalny, a także środowisko naukowe.

Z kolei program dla gmin i powiatów jest okazją do wyróżnienia samorządów, które wywierają istotny wpływ na rozwój regionu lubelskiego.

IBD Business School jako partner wydarzenia był fundatorem cennych nagród dla laureatów XI edycji Programu Promocji Firm Business Excellence, w postaci udziału w prestiżowym programie rozwojowym dla najwyżej kadry menedżerskiej – IBD Advanced Management Program. Autorką koncepcji programu i jego merytorycznej zawartości,  także unikalnej, interaktywnej metodyki jego realizacji jest Elżbieta Mytych, Dyrektor Programowy Centrum Eksperckiego Strategia i Zarządzanie, wykładowca i konsultant z wieloletnim doświadczeniem i bogatą praktyką menedżerską w zarządzaniu strategicznym, finansowym i operacyjnym w dużych spółkach i grupach kapitałowych, ceniony specjalista w zakresie zarządzania projektami optymalizacyjnymi, transformacji biznesowych oraz startupów.

Program Promocji Firm „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów biznesowych realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” w kategorii mała, średnia i duża firma nominowane są przedsiębiorstwa, które odniosły sukces ekonomiczny i dla których doskonałość w biznesie jest ważnym celem działalności.

Dodatkowo małym, średnim i dużym firmom Kapituła przyznała po dwa wyróżnienia w kategorii:

  • Inwestor Regionalny
  • Przedsiębiorstwo przyjazne środowisku
  • Eksporter i promotor regionu zagranicą
  • Przedsiębiorstwo innowacyjne

Zobacz  pełną listę laureatów

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi