Grasz o staż 2015

Termin i lokalizacja Warszawa, 25.06.2015 - 25.06.2015

Gala Finałowa 20. edycji konkursu odbędzie się w tym roku 25 czerwca. IBD Business School juz po raz szósty jest fundatorem nagród dodatkowych w postaci bezpłatnego udziału w kursie „Coaching Fundamentals Certificate” dla dwóch osób. Organizatorami konkursu są PwC Polska i „Gazeta Wyborcza”.

Maj i czerwiec to czas na spotkania rekrutacyjne z kandydatami na praktyki, m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Bieżące informacje na temat przebiegu konkursu można znaleźć na www.grasz.pl

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi