Majówka w Green Parku w Serocku

O Ośrodku

Nasz ośrodek szkoleniowy, malowniczo położony na skarpie Zalewu Zegrzyńskiego to nie tylko miejsce do nauki i pracy. W Green Park Conference Centre w Serocku można także wyśmienicie odpocząć, szczególnie na przełomie kwietnia i maja, gdy świeża zieleń i wiosenne zapachy otulają nas dosłownie wszędzie. I do wód zalewu – kilkadziesiąt metrów. Majówka 2018 u nas może być bardzo udana. Polecamy!

– Po co wyjeżdżać w daleką podróż? – pyta Jarosław Straś, Dyrektor Usług Konferencyjnych Green Park Conference Centre i odpowiada z pełnym przekonaniem. – Zapraszamy do zwiedzenia okolic Serocka. Poznacie prawie 10 km szlaków pieszych przez rezerwat przyrody położony wzdłuż linii brzegowej Jeziora Zegrzyńskiego. Po drodze natraficie na ruiny dworku Szaniawskiego i rezerwat przyrody „Wąwóz Szaniawskiego”. Wybierzcie się do oddalonego o 20 km pełnego uroku Pułtuska z najdłuższym rynkiem w Europie. Gwarantujemy spokój i wypoczynek. Zapraszamy do Green Parku.

Majówka w Green Parku

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę rodzinnego wypoczynku od 28 kwietnia do 3 maja 2018 roku.

  • Ceny pakietów z wyżywieniem wynoszą odpowiednio 160 i 170 zł – w pokoju 2-osobowym i 1-osobowym (pod warunkiem pobytu przez co najmniej dwie doby).
  • Dzieci do 4 lat gościć będziemy bezpłatnie, a starsze, do lat 12 – 25% ceny za osobę dorosłą. Oferujemy także noclegi ze śniadaniem: 120 zł w pokoju 1-osobowym i 150 zł – w 2-osobowym.
  • W cenie usługi mogą Państwo skorzystać m.in.z parkingu, a także ze sprzętu do nordic walking, sali do squasha, bilardu.

Majówka w Green Parku

Życzymy udanego, majowego wypoczynku i serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pobytu.

 

Powrót...