IV Targi IT Future Expo. Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

PATRONAT || Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku 8 września na Stadionie PGE Narodowym!

Zobacz sprawozdanie z wydarzenia

IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.

Podczas największych w Polsce targów informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. Miło nam również poinformować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”.

Zobacz zapowiedź:  https://www.youtube.com/watch?v=uW8d2YGd8CM

Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju lecz również z za granicy. Wydarzenie ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie wielka GalaIT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłonią Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja – IT FUTURE CONGRESS. W programie kongresu wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż opowie Grzegorz Błażewicz z Sales Manago. Posłuchamy również o możliwościach synergii Big Data i Small Data, prezentację przedstawi Radosław Kita z Allegro. W programie nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa. Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT zaprezentuje Pan Dariusz Dylski z Citi Handlowy. To oczywiście tylko mała porcja wiedzy jaką wraz z ekspertami przygotowaliśmy dla Was podczas samego kongresu.

Stało się już tradycją, że imprezą towarzyszącą IT Future Expo są informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie – IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  – TWOJA KARIERA W IT, podczas której swoim wystąpieniem zmotywuje Was Łukasz Jakóbiak.

To jednak nie koniec niespodzianek. W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami! Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na www.itfuture.pl

Zakres tematyczny targów:

 • Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

 

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji

* * *

SPRAWOZDANIE: Kolejna edycja targów IT Future Expo już za nami!

7 i 8 września Warszawa gościła szerokie grono Specjalistów i Ekspertów z branży IT. To wszystko za sprawą IV edycji corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym. IT Future Expo było pełnym inspiracji wydarzeniem z udziałem liderów rynku i kluczowych graczy branżowych. Rekordowa liczba wystawców oraz Zwiedzających przekroczyła nasze oczekiwania. Jak co roku, impreza miała miejsce na Stadionie PGE Narodowym.

Nie zabrakło dużej dawki wiedzy i emocji. Łowcy talentów, nowoczesne technologie, wirtualna rzeczywistość, strefa 3D – to wszystko można było znaleźć właśnie podczas tegorocznych targów. Gościem Specjalnym wydarzenia był Łukasz Jakóbiak.

Koniecznie zobaczcie naszą wideo relację!
https://www.youtube.com/watch?v=HP9We26BeXc

Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, Marszałka Województwa Mazowieckiego, a także Krajowej Izby Gospodarczej. Inauguracją całego wydarzenia była jak co roku Gala IT Future Awards, podczas której zostali wyłonieni Liderzy IT 2016 spośród 16 kategorii. Oto Zwycięzcy tegorocznej edycji Konkursu:

 • 9 LivesData z produktem NEC HYDRAstor w kategorii Backup&Storage Leader
 • Goyello z produktemARMS – Advanced Risk Managment Suite w kategorii BI Trends
 • LoVo z produktem BPM Barbara w kategorii BPM Leader
 • IT WORKS z rozwiązaniem Infrastructure as a Service w kategorii Cloud Computing
 • Statim Integrator z produktem Klaster Obliczeniowy HPC w kategorii Data Center Leader
 • 2ClickShop z rozwiązaniem w kategorii E-commerce Innovation
 • Soneta z Systemem ERP enova365 w kategorii ERP Trends
 • Ediko Sp. z o.o. z Aplikacją MPS Satellitew kategorii IndustryDedicated IT Solutions
 • Schneider Electric z produktem APC Smart UPS w kategorii InfrastructureInnovation
 • Sage z Serwisem internetowym E-AUDYTOR w kategorii Innowacja roku 2016
 • Airwatchz produktem VMWARE w kategorii IT Security
 • PZU S.A. z rozwiązaniem – Program Atlas w kategorii IT Servies Leader
 • Gromar z PlatformąLearnWayw kategorii Knowledge Management
 • Gromar z Serwisem Learning Zone w kategorii Mobile Trends
 • Adrem Software z OprogramowaniemNetCrunchw kategorii Network
 • Labbis z Systemem LOGAS do zarządzania dokumentami i procesami w kategorii Workflow Management

Podczas Gali miała miejsce również debata ekspertów branżowych, dotycząca bezpieczeństwa w świetle nowych regulacji europejskich, którą poprowadzili eksperci z firmy EY. Swoim występem wokalnym, wieczór wzbogaciła Asteya Dec, która oczarowała publiczność.

Podczas samych targów, istotną rolę pod względem merytorycznym odegrało wydarzenie towarzyszące IT Future Congress, podczas którego gościliśmy kluczowych specjalistów branżowych. Podczas konferencji miała miejsce dyskusja o najnowszych nurtach, trendach i technologiach informatycznych. W programie nie zabrakło wystąpień z zakresu rozwiązań software, jak i hardware. Słuchacze mieli szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat aplikacji mobilnych i kształtowań zachowań Klientów, a to za sprawą wystąpienia Pana Grzegorza Pędzisza z Euro Banku S.A. Pan Hubert Skrzypulec z firmy Axence przybliżył tematykę skutecznego monitorowania i bezpieczeństwa sieci. Nie zabrakło również tematyki Business  Intelligence oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Wszechstronne spektrum zagadnień poruszonych podczas konferencji, przyciągnęło bardzo liczne grono odpowiednio stargetowanych uczestników. Jednocześnie każdy słuchacz odnalazł w programie interesujące tematy wystąpień.

Również w tym roku wartością dodaną targów były Warsztaty ScrumDroid, w trakcie których członkowie mieli możliwość poszerzenia wiedzy w codziennej pracy projektowej. Dodatkową atrakcją dla Uczestników niewątpliwe była strefa relaksu, w której każdy mógł skorzystać z masażu biurowego, wykonanego przez firmę Feelit! Targi IT Future Expo przyciągnęły kadrę zarządzającą, reprezentantów przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych. Dominujące grono Zwiedzających stanowili pracownicy departamentów informatycznych. Taki dobór grupy docelowej, bez wątpienia sprzyjał nawiązywaniu obiecujących relacji biznesowych.

A co o wydarzeniu sądzą sami Wystawcy?

Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa i pokazania naszych systemów oraz rozwiązań IT na Targach IT Future Expo 2016. Liczba osób odwiedzających nasze stoisko i zainteresowanie naszymi produktami przekroczyło nasze oczekiwania. Dodatkowy plus należy się organizatorom za profesjonalizm i szybkie reagowanie na niespodziewane potrzeby wystawców 😉 Śmiało możemy powiedzieć, że warto było się pojawić na Stadionie Narodowym w tym dniu!
Krzysztof Bieganowski, BPX S.A.

Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie, wygodna lokalizacja, dobrze dobrana grupa docelowa uczestników i zwiedzających. Mieliśmy możliwość zapoznać się z potencjalnymi klientami i partnerami. Oddzielnie chcemy podziękować Pure Expo za jakościową organizację targów. Polecamy targi wszystkim pracującym w branży IT.
Aleksandras Balionis, Labbis

Jako, że były to dla nas pierwsze targi z produktem GrandNode nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Była to inwestycja w ciemno. Niemniej jednak myślę, że możemy uznać targi za udane, organizacja stała na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a ilość osób odwiedzających na pewno przełoży się na zakładane przez nas korzyści.
Patryk Porabik, Unit-Soft Sp. z o.o.

Targi jak co roku: dobra organizacja, ciekawe prelekcje, szeroki zakres wystawców. Spotkaliśmy wiele ciekawych osób – mamy nadzieję, że niektóre kontakty przerodzą się w interesujące relacje biznesowe.
Barbara Pilawska, 2ClickShop

Bardzo dobrze zorganizowane targi. Odbyliśmy wiele interesujących spotkań zarówno z osobami z branży IT jak i z potencjalnymi Klientami.
Tomasz Kural, NVT

Udział w targach IT Future był dla nas cennym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań IT oraz spotkania wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Maciej Majewski, SunnylineComputer Products Poland sp. z o.o.

Wszystkim Wystawcom życzymy samych sukcesów w dalszej pracy i doskonaleniu swoich rozwiązań, a Sponsorom i Patronom Medialnym dziękujemy za wsparcie imprezy. Na kolejną edycję zapraszamy już we wrześniu 2017 na Stadion PGE Narodowy w Warszawie.

Szczegóły już niebawem na stronie http://warszawa.itfuture.pl/

* * *

Kontakt z organizatorem:

Pure Expo
www.pureexpo.pl
e-mail: kontakt@pureexpo.pl
tel: +48 22 39 09 109

 

Powrót...