Międzynarodowe edycje dyplomowych kursów coachingu w Bukareszcie

Termin i lokalizacja Rumunia, Bukareszt, 09.03.2018 - 11.01.2018
Cena 14.500 PLN

Szkoła coachingu IBD Business School i Noble Manhattan Coaching od 9 do 11 marca 2018 roku organizuje kolejne edycje „Residential” w ramach programów: Practitioner Coach Diploma i Executive & Corporate Coach Diploma.

zdjęcie z pixabay.com

Oba kursy są adresowane do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę i doskonalić kwalifikacje w dziedzinie coachingu oraz zdobyć międzynarodowe certyfikaty.

Międzynarodowe edycje z udziałem studentów z całego świata to doskonała możliwość wymiany doświadczeń i uczenia się w atrakcyjnych warunkach. Służy stworzeniu grupy wzajemnego wsparcia w prowadzeniu biznesu coachingowego, przy wykorzystaniu cennych doświadczeń z różnych krajów.

Szczegółowe informacje o programach i warunkach udziału:
kurs Practitioner Coach Diploma (PCD)
kurs Executive & Corporate Coach Diploma (ECCD)

Kontakt: Agnieszka Ausfeld, Business Development Manager Szkoły Coachingu IBD-NMC w IBD Business School (aausfeld@ibd.pl, tel. +48 695 339 550)

Poprzednia, listopadowa edycja odbyła się na Teneryfie. Zobacz, jak było!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi