Practitioner Coach Diploma do 5 czerwca w promocyjnej cenie

Szkoła Coachingu IBD-NMC przygotowała korzystną ofertę na udział w programie PCD. To dyplomowy kurs certyfikowany przez takie coachingowe organizacje, jak: NMC, ILM i IIC&M. Propozycja jest adresowana do firm i osób indywidualnych, którzy już korzystali z usług szkoleniowo-doradczych i coachingowych IBD Business School, w formule otwartej i zamkniętej, jak również usług konferencyjnych obu ośrodków – Green Park Conference Centre w Serocku i Sienna Training Centre w Warszawie.

Promocyjne ceny kształtują się następująco w stosunku do ceny regularnej: o ok. 30 proc. mniej za jednego uczestnika, 38 – za dwóch i blisko 45 proc. za pięciu uczestników z jednej firmy. IBD, we współpracy z Santander Consumer Bank, daje możliwość ratalnej zapłaty za udział w kursie. Promocja trwa tylko do 5 czerwca 2015 roku.

Wszystkie osoby zainteresowane tą propozycją zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Agnieszką Ausfeld, tel. 695 339 550, e-mail: aausfeld@ibd.pl. Tu można zobaczyć pełny opis programu i notki prowadzących.

Practitioner Coach Diploma to już ugruntowana marka w środowisku coachów, jest rzetelnym i usystematyzowanym przygotowaniem do wykonywania tego zawodu. Polecany osobom zainteresowanym ścieżką coachingu indywidualnego, korporacyjnego, jak i pragnących rozwijać praktykę coachingową w ramach zakresu swoich obowiązków w organizacji.

Kurs PCD opiera się na najnowszych metodach nauczania, jest zbliżony swoją formułą do studiów podyplomowych. IBD Business School (d. Instytut Rozwoju Biznesu)  i NMC przy rekrutacji uwzględniają indywidualne doświadczenie uczestników (poprzez zastosowanie procedury zatwierdzającej wcześniejsze doświadczenia z obszaru coachingu, psychologii i NLP).

Powrót...