Seminarium IBD: Między integracją a dezintegracją

Termin i lokalizacja Warszawa, Sienna Training Centre, 10.03.2016 - 10.03.2016

Z wykładem wprowadzającym do tematu dyskusji „Między integracją a dezintegracją: kryzys, który uzdrawia, czy walka o przetrwanie UE?” wystąpił dr Bartłomiej E. Nowak.

 

 

Unia Europejska boryka się z kryzysem systemu Schengen, potencjalnym Brexitem, Grexitem i konfliktami w swoim wschodnim i południowym sąsiedztwie. Równocześnie w ostatnich latach daleko posunęła się integracja strefy euro, utworzono także unię bankową.

Uczestnicy seminarium dyskutowali m. in. o takich zagadnieniach, jak: Czy tworzy się twardy rdzeń UE, a może Unia à la carte? Jakie wnioski wyciąga, a jakie powinna wyciągać Polska?

Zobacz fotorelację

Zapraszamy do wysłuchania dyskusji

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi