Warsztaty home office dla menedżerów i sprzedawców. NOWOŚĆ

Zapraszamy menedżerów i sprzedawców do wspólnego z nami zdalnego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności, które są szczególnie niezbędne w trudnych czasach. Warsztaty home office to nasza propozycja wsparcia w rozwoju zawodowym tych wszystkich osób, które chciałyby jak najszybciej odnaleźć się w nowej sytuacji biznesowej. Warsztaty home office organizujemy w formule projektów zamkniętych dla firm.

Podczas zajęć koncentrujemy się na następujących kluczowych umiejętnościach: przywództwo, komunikacja, orientacja na zmiany, zarządzanie zespołem, motywowanie, rozwijanie pracowników.

 

warsztaty home office

Obraz Alexandra_Koch z Pixabay

Program dla menedżerów składa się z 6 modułów szkoleniowych. Każdy trwa 3 godziny i jest poświęcony konkretnej umiejętności menedżerskiej. A mianowicie: przywództwu sytuacyjnemu, zarządzaniu konfliktem, zarządzaniu zespołem, budowaniu motywacji, zarządzaniu zmianą, coachingowemu stylowi zarządzania.

Grupą docelową są: średnia i liniowa kadra menedżerska, uczestnicy programów talentowych, sukcesorzy, kierownicy projektów, właściciele firm.

Warsztaty dla sprzedawców również są 6-modułowe. Każdy 3-godziiny moduł dotyczy jednego obszaru umiejętności sprzedażowych. Obecna sytuacja społeczno-gospodarcza szczególnie mocno zmieniła dotychczasowy styl i charakter pracy sprzedawców. Wykonywanie tradycyjnych działań w warunkach home office z pewnością wymaga większej motywacji i zaangażowania.

Grupą docelową są: przedstawiciele handlowi, account menedżerowie, pracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta

Warsztaty home office – metodologia

Jak opracowywaliśmy nasze programy modułowe, które realizujemy w formule home office? Otóż każdy z modułów jest poświęcony jednej umiejętności lub kilku umiejętnościom, które w zasadniczy sposób określają daną kompetencję.  Przy projektowaniu poszczególnych modułów tematycznych korzystaliśmy z wielu przeprowadzanych przez nas audytów kompetencyjnych kadry menedżerskiej. W głównej mierze opieraliśmy się na ośrodkach oceny i rozwoju  – Assessment Center, Development Center, a także badaniach typu 360 stopni, wynikach testów kompetencyjnych.

WAŻNE LINKI

Pełny kalendarz szkoleń stacjonarnych i online

KONTAKT

  • Programy otwarte: tel. 695 330 033, szkoleniaotwarte@ibd.pl
  • Projekty zamknięte dla firm (doradztwo, szkolenia, coaching): tel. 695 330 161 kontakt@ibd.pl

 

 

Powrót...