Advanced Marketing Expedition (AME). NOWOŚĆ!

W IBD Business School w ostatnim dniu września rozpocznie się I edycja unikalnego na polskim rynku szkoleniowym programu dla kadry marketingowej wyższego i średniego szczebla. Advanced Marketing Expedition jest atrakcyjną propozycją dla doświadczonych, ambitnych menedżerów, którzy sami będąc już ekspertami, są otwarci na nowoczesne koncepcje marketingowe, szukają ciekawych inspiracji i cenią sobie aktywne metody nauczania. Co szczególnie ważne w programie, to jego geneza. Powstał bowiem jako odpowiedź na pytania, które przynosi codzienna biznesowa praktyka, coraz bardziej konkurencyjna i wykorzystująca coraz szersze możliwości komunikacji z nabywcą.

Advanced Marketing Expedition (AME) to nowy i wyjątkowy na rynku szkoleniowym program marketingowy, powstały zgodnie z koncepcją marketingu doświadczeń, a uwzględniający najnowsze trendy i wyzwania marketingu np. jak komunikacja w dobie digitalizacji czy psychologia marketingu i sprzedaży – mówi Katarzyna Ładniak-Grońska, Dyrektor Programów Marketingowych w IBD. – Atuty  programu stanowią: nowatorskie metody nauki  w duchu uczenia przez doświadczenie np. gra marketingowa, personalizacja szkolenia jako możliwość wyboru części tematów sesji w zależności od zainteresowań uczestników, praca nad realnymi problemami z własnej praktyki zawodowej oraz praktyczne narzędzia do zastosowania w pracy. Ponadto zaletą AME  jest także networking uczestników, nawiązanie nowych kontaktów.

Autorzy programu proponują uczestnikom swoistą podróż przez świat marketingowych doświadczeń. Podchodzą do definiowania problemów w sposób niekonwencjonalny, często intrygujący, odwołując się, z jednej strony, do psychologii marketingu i sprzedaży, a z drugiej – do narzędzi marketingowych w ich najnowszym, nowoczesnym wydaniu.

Program AME charakteryzuje się także ciekawą konstrukcją zajęć, która pozwala uczestnikom wybrać najlepszy dla siebie wariant pod względem własnych zainteresowań zawodowych. Oprócz czterech podstawowych sesji zawiera piątą fakultatywną, z możliwością wyboru jednego z trzech tematów.

Bardzo polecamy i zachęcamy do wybrania się w tę nietypową marketingową podróż! Partnerem programu Advanced Marketing Expedition jest agencja MEC.

Więcej informacji o programie i formularz zgłoszeniowy.

Powrót...